A czy ty zaprosisz Jamesa Bonda na kolację?

Zapewne nieraz oglądałeś filmy z tajnymi przejściami, ukrytymi schowkami, czy rozmaitymi gadżetami tajnych agentów. Powracając z tej podróży wyobraźni, twój mózg spada na ziemię po zderzeniu się ze światem topornych rozwiązań. Przez szafę nie dotrzesz do Narni, wanna to nie niepozorny schron przeciwatomowy, a lodówka to nie statek podwodny. Nie rezygnuj jednak ze swojej wyobraźni, przy kapce determinacji możesz sprawić, że twoje mieszkanie będzie godne nawet samego Jamesa Bonda. Jedyne co trzeba zrobić to, użyć dostępnych w sklepach akcesoria meblowe.

To za ich sprawą twoje miejsca zamieszkania stanie się znacznie bardziej funkcjonalne. Do pomocy przychodzą ci takie wynalazki jak wysuwana z szafy deska do prasowania, krajalnica w szufladzie bądź ruchome gniazdka. Kabel jest za krótki? Wystarczy, że przesuniesz gniazdko i gotowe! A to zaledwie pierwiastek zasobności jakie oferują nam akcesoria meblowe. Twój salon nie słynie z dużej przestrzeni? A co powiesz na cztery krzesła kompresowane w jedno? Zawadzają ci rozchylane drzwi od szafy? Zamień je na drzwi przesuwne lub żaluzyjne. Możliwości jest więcej niż nam się wydaje.

Może nie będziesz mógł pochwalić się arsenałem broni, może dexter z kresówki w swoim domu ma więcej gadżetów, lecz bezsprzecznie akcesoria meblowe zaoszczędzą ci dużo miejsca i czasu. Waga zabiera ci za dużo przestrzeni na blacie? Możesz rozwiązać ten problem identycznie jak z krajalnicą. Nie możesz odszukać swojego sprzętu kuchennego? Pomogą ci wszelakiej maści suwnice, przedziałki i półki. Jeśli sprzęt będący w sklepach meblowych cię nie zadowalają, to zrób to sam. Po takim upgrade’dzie spokojnie możesz zaprosić Jamesa Bonda lub Larę Croft do swojego mieszkania.