Bądź sprzedawcą w BMW

BMW to marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Znana jest na całym świecie z produkcji samochodów klasy premium, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w naszym kraju. Jeżeli od zawsze marzyłeś o tym, aby współtworzyć coś naprawdę wielkiego, interesujesz się motoryzacją i charakteryzuje Cię zaangażowanie na najwyższym poziomie – doskonale trafiłeś. Już niebawem możesz zostać sprzedawcą w jednym z naszych salonów, które znajdują się na terenie całej Polski. Zapraszamy do poznania oferty stworzonej przez BMW. Kariera z nami z pewnością będzie owocna i szybko nabierze zawrotnego tempa.

Doradca do spraw sprzedaży samochodów

Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów BMW to jedno z wielu proponowanych przez nas stanowisk. Kim jest osoba piastująca to stanowisko i za co jest odpowiedzialna? Przede wszystkim dba o sprzedaż pojazdów klasy premium, a także towarzyszy klientom począwszy od wyboru auta, poprzez jego konfigurację, aż do zamówienia i odebrania pojazdu. Pracownik obejmujący to stanowisko powinien posiadać odpowiednie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne. To osoba, która omawia wszelkie kwestie związane z zamówieniem, przedstawia możliwe opcje finansowania, a także finalizuje sprzedaż samochodu. Powinna być to osoba reprezentacyjna, która nie ma problemu z kontaktem z innymi ludźmi, odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, najlepiej znająca przynajmniej jeden język obcy na poziomie komunikatywnym. Od ambasadora naszej marki oczekujemy klasy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

Co ma do zaoferowania nasza firma?

Jesteśmy znaną na całym świecie marką, która dba o swoich pracowników, zapewniając im atrakcyjne zarobki, a także korzystne warunki zatrudnienia. Wierzymy, że uda nam się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto proponujemy liczne szkolenia, które pozwalają rozwijać pasję do motoryzacji oraz poszerzać umiejętności, otwierając tym samym drzwi do dalszej kariery. Praca czeka na osoby zainteresowane w takich miastach, jak: Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, a także w wielu innych miejscach. Poza stanowiskami związanymi ze sprzedażą zapewniamy również zatrudnienie w sektorze zarządzania, a także serwisu. Jesteśmy otwarci na naszych klientów, dla których pragniemy nieustannie się rozwijać. Zachęcamy zainteresowane przedstawioną ofertą osoby do aplikowania na stanowisko Doradcy do spraw Sprzedaży Samochodów: https://www.praca-dealerbmw.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.