Baw się dobrze z nowymi grami, w tym tygodniu, na WyspaGier.pl

gracz„Trzy Pandy w Brazylii” jest kolejnym sequelem zabawnej gry, typu Puzzle&Run, „Trzy Pandy”. W tej części pandy wylądowały w Brazylii! Czy skierujesz je w odpowiednią stronę i zapobiegniesz przed wpadnięciem w kłopoty?

Zbliża się Wielkanoc. Czas zagrać w grę gdzie kurczaki grają główną rolę! W „Polowanie na jaja” pozwalasz aby kura wylęgła jaja i zabrała pisklęta bezpiecznie do gniazda. Psy, krowy i inni przeciwnicy starają się utrudnić jej życie. Staraj się zbierać power-up’y, jak bomby, „przyspieszacze” (niebieskie S) i osłony: spowalniają przeciwnika, przyspieszają i chronią cię. Możesz także zgarnąc ekstra życia, w postaci tabletek. Unikaj larw oraz nietoperzy!

Uratuj Świnki to kolejna gra w której ratujesz zwierzęta. Uratuj świnki, które zostały skradzione z farmy i zabierz je do ciężarówki gdzie będą bezpieczne. Rozbijaj klicki i skrzynie dzięki czemu świnki wylądują na ziemi. Uważaj aby świnki Ci nie uciekły!

Jeśli mówimy o odważnych zwierzętach: czy widzieliście kiedyś Latające Kiwi? W Nowej Zelandii żyje ptak kiwi, który chciałby nauczyć się latać. Buduje maszynę napędzaną pedałami oraz ze sztucznymi skrzydłami. Postaraj się, żeby maszyna leciała jak najdłużej oraz unikała przeszkód! Należy używać także bomb, powietrznych baniek czy też „spowalniaczy” i „przyspieszaczy”.

Zagraj w „Olbrzymia marchew na morzu 2”, sequel gry „Olbrzymia marchew”. Upewnij się, że potwory nie dotrą do twojej gigantycznej marchwi! Ulepszaj swoje wieże (słońca, butelki, gwiazdy i rakiety) za punkty, które zarobisz po pokonaniu przeciwników.

Czy lubisz gry RPG? W takim razie zagraj w Valthirian Arc 2! To jest druga część gry Valthirian Arc, znacznie rozszerzona, w której budujesz i zarządzasz własna szkołą. Poprowadź grupę uczniów, którzy toczą bitwę z wrogiem. Przyjmij rolę nauczycieli oraz ich studentów i spraw aby akademia stała się najlepsza oraz najwspanialsza! I pamiętaj: teoria może być ważna ale praktyka jest dużo bardziej kształcąca dla studentów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.