Bezpieczna koloryzacja włosów

Uważasz, że Twoje włosy wyglądają nudno? Szukasz jakieś niesamowitej odmiany, która nada Twojej twarzy zupełnie innego wymiaru? Spróbuj koloryzacji włosów zupełnie innej od klasycznych farb – tęczowe włosy mogą sprawić, że odzyskasz nie tylko pewność siebie, ale i drugą młodość.

Pierwszym sposobem na mniej popularną koloryzację są jasne i ciemne pasemka. Oczywiście pasemka znane są fryzjerom od lat, jednak przeważnie używa się ich to imitacji blond włosów,
w naszym przypadku proponujemy dodanie jedynie drapieżnych elementów, być może grubszych, wychodzących spod włosów. Jeśli masz stosunkowo jasne włosy – ciemne pasemka mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pozostając w temacie pasemek możemy posunąć się krok naprzód i zaoferować różnokolorowe pasemka. Nie ma to nic wspólnego ze znanym dobrze balejażem. Pasemka muszę być szalonych kolorów – niebieskich, różowych, zielonych… Wszystko powinno jak najbardziej różnić się od włosów noszonych na co dzień.

Jeśli pasemka to za mało, można zdecydować się na krótkotrwałe koloryzacje. Do uzyskania wybranego efektu zachęca się wykorzystanie spray’u albo pasty do wcierania, która radzi sobie nawet z najciemniejszymi włosami. Oto kilka propozycji na nadchodzącą wiosnę i lato: różowe włosy na całej długości, granatowo-czarne włosy (propozycja zwłaszcza dla osób o krótkich włosach), włosy czarne z czerwonym pasem przechodzącym na wysokości żuchwy, odwrócone ombre, standardowe ombre z wykorzystaniem bardzo ciemnej nasady włosów, tęczowe pasemka na całej długości, fioletowo-niebieskie pasemka z czekoladową bazą lub srebrno-niebieskie włosy (niebieskie pasmo umieszczone na grzywce). Zobacz więcej.