Białe szaleństwo w najlepszych miejscach!


Jeśli lubisz białe szaleństwo, warto wypróbować stoki tam, gdzie są one najlepsze. Takie właśnie warunki oferują Alpy, które od dziesięcioleci są mekką sportów narciarskich. Dlaczego? Warto się tego dowiedzieć oraz sprawdzić, z jakim biurem turystycznym najlepiej tam pojechać!

Alpy – wszystko dopięte na ostatni guzik

Alpy to góry, które w żaden sposób nie zostały zniszczone przez cywilizację, a jednak człowiek potrafił tu stworzyć planową zabudowę. Dzięki temu korzystając z nowoczesnych wyciągów i ośrodków narciarskich, możesz w pełni poczuć potęgę dzikiej natury. Lodowce, stoki przystosowane do potrzeb młodszych i starszych narciarzy, a także wspaniałe słońce, jakie pojawia się już w lutym, sprawiają, że relaks na śniegu jest po prostu perfekcyjny! Dlatego przybywają tutaj turyści z całego świata – i to nie tylko zimą. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem/miłośniczką nart, najlepszy okres, w którym warto się tam pojawić, to miesiące od listopada aż do czerwca – ośrodek narciarski Stubai organizuje nawet majówki na lodowcu! Właśnie w tych miesiącach w Alpach zalega śnieg!

Infrastruktura dla narciarzy jest doskonale rozplanowana i zajęcia znajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci. Dlatego wiele biur podróży oferuje rodzinne wyjazdy w Alpy, a także spędzanie tam różnych świąt (w tym Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy) czy nawet huczne obchodzenie Sylwestra. Bardzo popularne są także ferie na nartach dla dzieci.

Z kim pojechać w Alpy?

Jeśli chcesz pojechać w Alpy, dobrze rozważyć wycieczkę z Beskid Travel. Dlaczego? Otóż firma ta specjalizuje się w organizowaniu podróży właśnie tam, a swoją ofertę kieruje przede wszystkim do narciarzy w każdym wieku. Możesz dzięki temu pojechać na rodzinne, sportowe wakacje w Alpy, wysłać dziecko na ferie, gdzie nauczy się jeździć pod opieką fachowych instruktorów, lub też wybrać się samodzielnie na białe szaleństwo. Do skorzystania z oferty Beskid Travel zachęcają także bardzo przystępne ceny, jakie oferuje to biuro podróży. Możesz sprawdzić je w każdej chwili, odwiedzając stronę Beskid Travel.

Warto choćby raz w życiu spędzić przynajmniej dzień w majestacie Alp. Jeśli myślisz o wakacjach, może zamiast gorących klimatów zdecydujesz się na ten właśnie kierunek? Dzięki licznym ofertom biur podróży nie będzie to duży wydatek, a gwarantowane są niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.