Co będzie modne w tym sezonie?

W tym sezonie modowym projektanci zaproponowali wiele trendów. Mamy więc bogaty wybór. Jeśli chcesz się dowiedzieć w czym możesz wybierać, to zachęcam do przeczytania poniższych informacji.

Po pierwsze i zasadniczo – postaw na paski. Nie mogą być zbyt cienkie, bo w tym sezonie modne są te grubsze. Najmodniejsze są te w połączeniu koloru białego z czarnym. Ale możesz wybrać inny kolor. Paski będą pojawiać się na każdej rzeczy, nie tylko na ubraniach, także na dodatkach. Taki szeroki wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Dalej, postaw na zestawienie koloru czarnego z białym; nie tylko w postaci pasów, ale również innych figur geometrycznych. Wszyscy ci, którzy jednak nie przepadają za figurami, pewnie chętniej skuszą się na inną propozycję wzorów. Ponownie modna jest panterka, ale pojawiła się także nowość – wzór skóry węża. To jeden z hitów w tym sezonie modowym. Dla kobiet lubiących skromniejsze wzory, zaproponowano wzór kwiatów. Ale ale, te kwiaty nie mogą być za małe, zbyt skromne. Mają być duże, o wyraźnym kolorze. Jest jeszcze jeden wzór – motyw kratki. Szczególnie zalecana jest kobieca, zwiewna, lekka.

Powyżej wspomniałam już o kwestii koloru. Tak jak kolor kwiatów, tak i ubrania w jednym kolorze, powinny mieć kolor wyraźny, jarzeniowy. Ale jest też coś dla osób bardziej nieśmiałych – pastelowe kolory. Ten kolor był już modny w zeszłym sezonie, więc być może masz już coś takiego w szafie. Warto wykorzystać to, a w tym sezonie znowu będziesz wyglądać modnie. Jeśli jeszcze nie masz czegoś takiego, to możesz skorzystać z oferty sklepów, które posiadają takie ubrania w dużo niższej cenie. O czym mówię? O ofercie sklepu second hand online. W takim sklepie możesz znaleźć rzeczy modne, w dobrym stanie i za niską cenę. Dlaczego online? Bo w łatwy i przyjemny sposób przeglądniesz ofertę, bez samodzielnego, żmudnego przeszukiwania kufrów.