Dobra dieta dla wszystkich

frytkiSzukasz pasującej diety dla siebie i pragniesz, aby była ona zgodna z naturą? W takim przypadku na pewno powinno się zainteresować się postem Daniela. Na czym bazuje ta dieta i do kogo jest ona skierowana? Dieta charakteryzowana jako post Daniela jest dietą bazującą w szczególności na owocach oraz na warzywach. Jej obiektem jest oczyszczenie organizmu oraz przywrócenie mu naturalnej harmonii, co polega na procedurze samoleczenia organizmu.

Dzięki tej dokładnie diecie nie tylko można stracić na wadze, jednakże również ulepszyć wydolność organizmu i z każdym dniem czuć się co rusz lepiej. Jak zostało wzmiankowane, post Daniela to dieta warzywno-owocowa. W toku niej do organizmu dostarcza się szczególnie naturalne warzywa i owoce, niemniej jednak ma ona także swoje zastrzeżenia. Nie wolno spożywać chleba, warzyw strączkowych, zbóż, orzechów, tłuszczów, mięsa, ziemniaków i słodyczy oraz słodkich owoców. Wybierając owoce i warzywa, powinno się też kupować te, które mają mniejszą ilość pierwiastków odżywczych. Kiedy jest ich nadto wiele, w takim razie uniemożliwiają one utratę wagi ciała oraz tym samym nie powodują likwidowania z organizmu szkodliwych tkanek.

Warzywa i owoce można jeść w postaci surówek, przecierów, zup, można je dusić. W pojęciu twórców, dieta ma pomagać w leczeniu schorzeń takich jak cukrzyca, nadciśnienie, w szczególności chorób cywilizacyjnych. Post Daniela rekomendowany jest dla wszystkich tych, którzy pragną przemóc te przypadłości, wyczerpanie, niedostatek energii, chcą odzyskać sprawność i wigor. Szczegóły dotyczące zasad diety można odszukać w internecie lub w publikacjach ofiarowanych temu wątkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.