Lodówka turystyczna czy torba termiczna

Duża lodówka turystyczna czy mała torba termiczna

 

Obie mają swoje wady i zalety i przyszła kolej na rozstrzygnięcie, co, do czego się lepiej nadaje, co, w czym jest lepsze, a co gorsze. Czytajcie uważnie dalej, a ta użyteczna wiedza z pewnością Was nie ominie.

 

Lodówka turystyczna

 

Jak sama nazwa wskazuje, jest ona większa od torby termicznej, dzięki czemu możemy w niej przechowywać więcej rzeczy i o większych gabarytach. Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteśmy miłośnikami jakiejś potrawy i jesteśmy gotowi ją wziąć ze sobą na wakacje. Może być ona także przydatna dla studentów, którzy nabrali z domu różnych potraw i chcą by przetrwała kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset kilometrów, jakie dzieli miejsce zamieszkania rodziców, a ich studencie mieszkanie. Z racji większych rozmiarów nie nadaje się na rowerowe przejażdżki, ale do samochodu czy przyczepy kempingowej pasuje jak najbardziej.

 

Torba termiczna

 

Jest stworzona dla zwolenników na pikniki, krótkie wycieczki i spacery, podczas których chcemy wypić sobie chłodne piwo albo skonsumować lody.  Możemy spokojnie wziąć ją w rękę albo na rower, dzięki czemu może nam towarzyszyć w małych wycieczkach. Sprawimy nie jednej osobie miłą niespodzianką, gdy okaże się, że mamy przy sobie zimną wodę albo sok, gdy wkoło panuje upał.

 

Podsumowując, obie mają swoje plusy i minusy, ale przede wszystkim należy zauważyć, że zostały stworzone do innych czynności. I jeśli koniecznie musimy zdecydować albo torba termiczna albo lodówka turystyczna to pomyślmy, do czego będzie nam bardziej przydatna.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.