Eksperymentuj z trendami!

Bardzo wiele kobiet dba o to, ażeby wyglądać modnie i z klasą. W tym celu oglądają one różnego rodzaju gazety modowe, śledzą najnowsze trendy i potrafią spędzać godziny w domach towarowych. W owym artykule podpowiemy, jak powinna być zestawiana spódnica ołówkowa, by wyglądała wyjątkowo.
Zacznijmy od tego, że ołówkowa spódnica to część ubioru, która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody modna! Jest to wyjątkowo ponadczasowa spódnica, która z pewnością musi być w szafie każdej stylowej pani. Warto także podkreślić, że może być ona zakładana przez kobiety o każdym rodzaju figury. Trzeba jednak pamiętać, żeby dobrać jej odpowiednią długość oraz kolorystykę, aby podkreślić walory figury, a zamaskować wady.
W tym momencie idźmy do konkretów. Zazwyczaj spódnicę ołówkową widzimy w biznesowych zestawieniach, połączoną z koszulą i marynarką. Jednak taka spódnica może, a wręcz powinna być komponowana w stylizacje codzienne. Czas więc odejść od przyjętego schematu i pozwolić sobie na trochę modowego szaleństwa. Ostatnimi czasy kompletnym hitem jest zestawianie spódnicy ołówkowej z luźnymi bluzkami, ramoneskami i sweterkami w stylu oversize. Dlatego nie obawiaj się ryzyka. Na dodatek pamiętaj, że do tej spódnicy dobrze wyglądają koturny, które wydłużą Twoją sylwetkę. Natomiast złączenie elegancji ze street fashion to zawsze super pomysł!
Jeśli pragniesz wyglądać modnie nie bój się eksperymentować z doborem ubrań oraz akcesoriów. Sprawdź, jakie są najmodniejsze modele spódnicy ołówkowej i kreuj z nią stylizacje, które zachwycą wszystkich dookoła!