Folia One Vision – poznaj jej zalety!

Folia One Vision to produkt idealnie nadający się do reklamy, a bardzo często wykorzystywany również do informacji i dekoracji. Dowiedz się, jakie są jej największe zalety oraz w jaki sposób możesz wykorzystać je do swoich celów!

One Way Vision – do czego służy?

Folia typu One Way Vision przeznaczona jest na powierzchnie przeźroczyste. Z jednej strony ma powierzchnie dziurkowaną z przeźroczystymi otworami, z drugiej – grafikę lub napisy. Po naklejeniu otrzymuje się interesujący efekt lustra weneckiego – od zewnątrz widać tylko motywy graficzne, a widok do wnętrza jest całkowicie zasłonięty. Z kolei dla osób będących wewnątrz, grafiki są nie widoczne, mają za to doskonały, choć lekko przyciemniony widok, dzięki czemu mogą swobodnie obserwować wszystko na zewnątrz. Dzięki swoim cechom, folia One Vision jest chętnie stosowana na witrynach sklepowych, banków czy restauracji, salonów komputerowych, motoryzacyjnych, a także w biurowcach. Można również umieścić ją na szybach samochodowych, gdzie będzie pełnić rolę mobilnego nośnika reklamy.

Stopień przepuszczalności światła folii One Vision (zwanej także folią OWV) może wynosić nawet do 50%. Dzięki temu nie ma ona żadnego wpływu na oświetlenie naturalne wnętrz, a jednocześnie na jej zewnętrznej stronie można bez najmniejszego problemu nadrukować, co tylko się chce – napisy informujące o promocjach i wyjątkowych okazjach, wielobarwne obrazy, loga, itp. Należy pamiętać, że gdy planuje się długotrwałe używanie folii OWV, potrzebne jest dodatkowe laminowanie grafiki, które uodporni ja na wpływ czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV i wilgoci. Jeśli natomiast planujesz częste zmienianie reklamy tego typu, nie jest to potrzebne.

Folia One Way Vision – gdzie kupić?

Folia tego typu dostępna jest w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i online. Sprzedawana jest ona na metry bieżące, dzięki czemu możesz nabyć dokładnie taką jej ilość, jakiej potrzebujesz! Należy jednak pamiętać o tym, że przy większych gabarytowo reklamach należy dzielić je na panele, a każdy z nich powinien mieć zakładkę 10 mm. Przy największych gabarytowo reklamach One Way Vison niezbędne są zakładki mające minimum 25 mm szerokości.

Obojętnie od tego, jak dużą planujesz reklamę, odwiedź sklep Fabertec, gdzie znajdziesz One Way Vision w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nawet największa nie będzie Cię kosztować dużo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.