Gebar- skrzynia strzałowe

Firma istnieje już od 1997 roku. W początkowym okresie działalności, firma zajmowała się wykonywaniem opracowań naukowo – technicznych na potrzeby kopalń węgla kamiennego w Polsce. Później przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję osprzętu do iniekcji górotworu i węgla. Jednak na przestrzeni lat przedsiębiorstwo zmieniało się i rozszerzało swoją strukturę działalności, by obecnie zająć się dostawą maszyn, części, urządzeń i usług, między innymi w ramach wygranych przetargów. Oprócz tego firma oferuje:

-remonty lokomotyw kopalnianych;
– remonty wyposażenia elektrycznego lokomotyw typu Lea BM;
– agregaty pompowe;
skrzynie strzałowe;
– osprzęt do iniekcji górotworu;
– części do lokomotyw;
– wozy specjalne;
– wózki widłowe oraz ich naprawa;
– uniwersalne zawiesia kablowe typu UZK;
– sprężyny;

Firma działa głównie na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.
Przedsiębiorstwo oferuje wysoki poziom świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę klienta. Firma posiada referencje, które potwierdzają zadowolenie osób korzystających z ich produktów.

Z pośród wszystkich produktów i usług, dokładniej prezentujemy Państwu osprzęt do iniekcji górotworu. Składa się on z następujących elementów:

Głowica uszczelniająca jednorazowego użytku, która umożliwia rozparcie się kompletu iniekcyjnego w otworze. Pozwala to na wprowadzenie iniektu do górotworu.

Rura z wkładem mieszającym – umożliwia mieszanie aplikowanego iniektu oraz utrzymanie głowicy na żądanej głębokości.

Rura przedłużająca – powoduje, że wtłaczany środek wypływa na dnie otworu iniekcyjnego, co zapobiega zastyganiu kleju.

W naszej ofercie przedstawiamy także skrzynię strzałową:

Skrzynia strzałowa jest przeznaczona do bezpiecznego przechowywania materiałów wybuchowych, środków inicjujących i zapalających w pobliżu miejsc prowadzenia robót strzelniczych w kopalni.