Gopro hero na każde warunki atmosferyczne

Czwartek – to dzień wśród wszystkich, w jakim to uporczywie sprawdzam przeróżne nowinki z audiowizualnego świata. W ciągu mych ostatnich internetowych wypraw, natknąłem się na coś, co być może nie jest jakąś super nowością, lecz na pewno powala z nóg swą jakością i chyba warto o fakcie tymże powiedzieć w tym miejscu. Mianowicie chodzi o zjawisko, którym okazuje się kamera go pro. A dokładniej rzecz ujmując – gopro hero.

Zapewne kilka razy myśleliście nad tym, z pomocą którego typu urządzenia ludzie kręcą tak bardzo niebywałe materiały z przepraw na rowerach, czy motocyklowych rajdów. Tak – macie rację, ogół ten jest dość często winą gopro hero. Szczerze muszę powiedzieć, że dość mocno opadła mi szczena, gdy na jednym z internetowych serwisów dane mi zostało zobaczyć wszystko to, co kamera go pro umie wyczyniać. Umiem w nieskończoność wymieniać atuty – bardzo wysoka jakość audio, wspaniała wytrzymałość na warunki atmosferyczne, wodoszczelność godna uznania, niebywale szybkie wi-fi. Ale dlaczego? Czyż nie lepiej oglądnąć po prostu jakiekolwiek z nagrań?

Szczególnie proponuję obrazy, jakie kamera go pro potrafi sfotografować w wodzie. By takie ujęcia samemu nakręcić, konieczne będą następujące czynniki – odpowiednia klarowność wody oraz dobrej jakości sprzęt. O ile na pierwszy czynnik nie jesteśmy w stanie w naszym morzu za bardzo liczyć, to zawsze jesteśmy w stanie zakupić gopro hero po to właśnie, by zachować na karcie kamery błękit Morza Adriatyckiego, lub też jakichkolwiek innych śródziemnomorskich zbiorników. Uważam, że rzeczywiście warto!