Jak sobie radzić z bałaganem w torebce?

Jak sobie radzić z bałaganem w torebce?

 

Problem utrzymania porządku w torebce jest znany chyba każdej kobiecie. Twierdzenie, że noszenie mniejszej torebki zapobiega tworzeniu się bałaganu jest tylko stereotypem. Od lat także mężczyźni wiedzą, co kobieta potrafi nosić przy sobie, nawet w najmniejszych rozmiarów torebce.

 

Rozmiar nie ma znaczenia

 

Prawda jest taka, że na papierki po batonach czy gumie do żucia, miejsce znajdzie się w każdej torebce, niezależnie od jej wielkości. Tak to już jest, że torebka oprócz spełniania funkcji przechowawczej dla rzeczy, które są nam potrzebne, równie dobrze spełnia się w roli kosza na śmieci. Jak jednak uniknąć bałaganu w torebce? Cóż, jeśli nie potrafimy się kontrolować i wszystkich śmieci wyrzucać od razu do kosza, to nie pozostaje nam nic innego, jak regularny przegląd zawartości torebki i sprzątanie jej.

 

Organizery – tak czy nie?

 

Dobrym rozwiązaniem na utrzymanie porządku w torebce są dostępne w sieci organizery do torebek, które według producenta gwarantują, że dzięki dużej ilości przegródek nasza torebka przestanie żyć swoim życiem, a wszystkie przedmioty, które się w niej znajdują, pozostaną na swoim miejscu. Z jednej strony to całkiem pożyteczne gadżety, ale z drugiej strony, kto po wyjęciu czegoś z torebki będzie za każdym razem starannie odkładał to na swoje miejsce? Na początku może i faktycznie tak będzie, ale po pewnym czasie albo ktoś straci cierpliwość i przestanie odkładać rzeczy do przegródek, albo po prostu będzie musiał coś szybko wpakować do torebki i nie będzie czasu na szukanie odpowiedniego miejsca. Jeśli jednak chcemy, żeby w naszej torebce łatwiej było opanować chaos, który w niej panuje, to wybranie torebki o usztywnionych bokach będzie najlepszym rozwiązaniem. W takich torebkach łatwiej utrzymać porządek, ponieważ wszystkie rzeczy, które się w niej znajdują, mają dosyć solidny punkt podparcia. Twarde ścianki znacznie ograniczają im możliwość przemieszczania się we wnętrzu torebki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.