Jak zagadać do dziewczyny?

jak zagadac do dziewczynyPewnie już zauważyłeś, że rozmowa budującym każą relację, zarówno przyjacielską, relację na linii przełożony – poddany, relacje rodzinne. Nietrudno się, zatem domyślić, że także od rozmowy z kobietą, która Ci się podoba zależy bardzo wiele. Zastanawiasz się pewnie jak zagadać do dziewczyny, by odniosło to pożądany efekt – by po prostu zwróciła na Ciebie uwagę? Wiele zależy od sytuacji, w której się znajdujecie. Jeśli znacie się z pracy czy z uczelni, to sprawa jest trochę ułatwiona. Możesz zacząć od zagajenia o coś związanego właśnie z pracą czy też zajęciami. Jest to nienachalny sposób rozpoczęcia rozmowy i łatwo w tym momencie możesz nawiązać dalszą rozmowę już na nieco inne tematy.

Na jakie tematy, nie tylko jak zagadać do dziewczyny?

A jakie to te inne tematy? To już zależy od Ciebie. Koleżankę, która studiuje z tobą na roku możesz grzecznie dopytać czy jest z tego miasta czy mieszka w akademikach, a jeśli jest z dzielnicy X to jak się tam jej mieszka, albo czy bywa w barze Y. Jeśli powie, że tak, wiesz gdzie jej szukać, jeśli nie. Możesz swobodnie poprowadzić rozmowę w inną stronę. Jeśli kobietę, która Ci się spodoba spotkasz w bibliotece ślęczącą nad jakimś opasłym średniowiecznym tomiszczem, możesz oczywiście zapytać czy interesuje się tego typu książkami. Tylko, że w takim przypadku, jeśli sam nie znasz się na jakiejś dziedzinie, możesz wyjść na ignoranta i jeśli nie jesteś pasjonatem podobnej tematyki, lepiej nie zapuszczać się w te tematy, bo albo wykażesz się brakiem wiedzy, albo dziewczyna zanudzi Cię teoretycznym wykładem. Jeśli przypadkiem masz podobne zainteresowania (może się przecież zdarzyć, że nawet w sklepie modelarskim spotkasz kobietę kupującą model do składania i z pasją wybierającą farby, odcienie, modele itd.) to jest to sytuacja idealna! Nawiąż jakąś do zainteresowań. Tylko nie zadawaj idiotycznych pytań w rodzaju „ Lubisz czytać?” dziewczynie, która właśnie stoi przy ladzie bibliotecznej ze stertą książek, które wcześniej wybierała z półek godzinę. Jak zagadać do dziewczyny źle? Właśnie tak! Jeśli dostrzegasz w wybranych książkach coś znajomego zapytaj jak jej się podobało, albo, jakie kryminały może polecić.

Jak zagadać dziewczynę o randkę?

Jeśli masz na tyle odwagi, a naprawdę warto ją w sobie znaleźć, bo czasem z powodu naszego tchórzostwa może nam sprzed nosa uciec wspaniała dziewczyna, kulturalnie zapytaj czy dałaby się zaprosić na kawę. Nie bój się! Cóż Ci może powiedzieć. W najgorszym przypadku: Dziękuję, ale mam chłopaka! Myślisz, że Twoi kumple tego nie przeżyli? Nie wyskakuj od razu z tekstami o randce czy z wyznaniami jak bardzo Ci się podoba. Jeśli będzie inteligentna, z pewnością zrozumie, że nie zaprosiłbyś na kawę kogoś, kto Ci się nie spodoba, a zaproszenie na kawę, a nie randkę, da jej większą swobodę!

Pewność siebie – sposób na zdobycie zainteresowania kobiet

Zastanawiałeś się pewnie nie raz, co jest kluczem do uwodzenia kobiet? Uroda? Nie da się zaprzeczyć, że tak jak faceci wolą zgrabne, ładne dziewczyny, tak i kobiety zwracają uwagę na dobrze zbudowanych wysokich mężczyzn. Jeśli nie masz budowy Hemswortha, do którego ostatnio wzdychają wszystkie panny czy też muskulatury Hugh Jacmkana, aparycji Pattinsona, (do którego, przyznajmy to sobie szczerze wzdychają głównie małolaty, ale jednak) czy ,, wspaniałych błękitnych oczu” Jareda Leto lub chociaż wyglądu najprzystojniejszego faceta w szkole. Nie załamuj się Uroda, to tylko jeden z elementów, dzięki którym zdobędziesz kobietę. Co jeszcze: gadana? Z pewnością! Widziałeś pewnie nie raz średnio urodziwych gości, z którymi za rękę szły naprawdę piękne kobiety? To najpewniej gadana.. i jeszcze coś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.