Jakim typem rowerzysty jesteś?

Jakim typem rowerzysty jesteś?

 

Nic w życiu nie jest takie proste jak się początkowo wydaje, więc zanim kupimy rower, który przecież swoje kosztuje zastanówmy się, do czego go używamy bądź będziemy używać i dopiero wtedy zdecydujmy się na zakup odpowiedniego dla nas dwukołowca.

 

Kurier

 

Kurierów rowerowych można coraz częściej spotkać na ulicy, co ich wyróżnia? Z pewnością prędkość, z jaką się poruszają, ale też i dbałość o rower. W końcu to ich narzędzie pracy, właściwie jedyne potrzebne narzędzie, więc nic dziwnego, że jest ich oczkiem w głowie. Czy masz podobnie? Z jednej strony dajesz swojemu rowerowi potężnie w kość biorąc go na ciężkie i długie wyprawy, ale później poświęcasz mu sporo czasu by wyglądał jak by świeżo wyszedł z produkcji?

 

Rower – elegant

 

Używasz swojego roweru od niedzieli do niedzieli? I przede wszystkim dbasz by zawsze był idealnie wypastowany i nie było na nim żadnego śladu brudu. Zarówno Ty jak i Twój rower możecie spokojnie nosić miano eleganta.

 

Król szosy

 

Oczywiście, posiadasz rower szosowy i liczy się ilość przejechanych kilometrów. Z rowerem się nie rozstajesz, bierzesz go zarówno do pracy jak i na imieniny ciotki. Masz również profesjonalny strój, dzięki któremu żaden kolarz Ci nie podskoczy.

 

Hipster

 

Rower masz zakurzony, jeździsz nim, gdy musisz, i nie dbasz specjalnie by wyglądał zbyt elegancko w końcu rower ma jeździć, a nie wyglądać. Skrzypienie ani niedopompowane tylne koło Ci wcale nie przeszkadza, bo w końcu i tak dojedziesz do celu, a w jakim stylu nie ma to kompletnie żadnego znaczenia.

To jak już odnalazłeś swój typ rowerzysty? Który najbardziej pasuje do Ciebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.