Kolagen i olej arganowy – na straży piękna

Choć rodzice uczą nas, żeby nie oceniać innych ludzi po wyglądzie, to i tak sami, czasem nieświadomie pokazują nam, że jest zupełnie na odwrót. Po tym jak człowiek wygląda możemy powiedzieć wiele o jego osobowości, wykonywanym zawodzie, wieku czy statusie społecznym.

Kiedy dana osoba jest zadbana i zdrowa, od razu wydaje nam się młodsza i bardziej atrakcyjna. To z kolei przekłada się między innymi na sferę zawodową takiej osoby.

Trudno więc sprzeczać się, że o wygląd trzeba dbać chociażby dla własnych korzyści. Dwa podstawowe kosmetyki, które powinny znaleźć się w każdej łazience to olej z Maroko i kolagen naturalny. Ten pierwszy to oczywiście olejek arganowy o uniwersalnym działaniu. Nawilża skórę, odżywia ją i znakomicie sprawdza się na plaży podczas opalania, jeśli chcemy szybko złapać opaleniznę, ale nie zamierzamy cierpieć przez oparzenia.

Kolagen również wyróżnia się wszechstronnym działaniem.

Poprawia wygląd włosów, wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega powstawaniu zmarszczek, niweluje rozstępy i cellulit, poprawia stan kości, działa ujędrniająco na pośladki i biust. Oba te specyfiki możemy kupić w dobrze zaopatrzonej drogerii internetowej lub w aptece.

 

4 komentarze na temat “Kolagen i olej arganowy – na straży piękna

  1. Jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów to olejowanie ich olejkiem arganowym, lub np mycie szamponem z jego dodatkiem + odżywianie odżywką z takiej samej serii daje naprawdę kapitalne efekty. Włosy są wygładzone, pięknie nawilżone, nie puszą się no i patrząc w lustro po myciu czuje się, że mają „to coś”.
    Polecę jeśli można: ARGAN mask i ARGAN serum z firmy Cece of Sweden – boskie.

  2. Owszem, pielęgnacja olejkiem arganowym to dobry pomysł, chociaż jeśli chodzi o dbałość o włosy, to warto tez od czasu do czasu pójść do dobrego fryzjera, jak fryzjer.lublin.pl ,, który sprawdzi kondycję włosa, podpowie dla niego jakiegoś zabiegi itd.
    Samemu zawsze trudniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.