Komputery przemysłowe

Obudowa o małych wymiarach wykonana z najwyższej jakości stali zapewnia niezwykle sporą odporność urządzenia na uszkodzenia mechaniczne.
Skoncentrowany kontroler pamięci zastosowany w prockach Intel Core pozwala na kooperację z efektywnymi pamięciami RAM DDR3 1066MHz, którą wnajwyższym stopniu możemy powiększyć do 8GB!
Przy pomocy alternatywnych uchwytów oraz adapterów istnieje krocie możliwości montażu w halach fabrycznych, za monitorem LCD / LED, w sklepach, podblatem biurka oraz w samochodzie. Wytrzymałość jest jednym z najważniejszych czynników do pomyślenia przy doborze sprzętu, dlatego komputery przemysłowe gwarantują, że ich w pełni mocne urządzenia pracują nawet po upadku na beton, lub stosowane w trudnych warunkach środowiskowych, takich jak ciepło i ziąb, pył i grad. Drastyczne pomiary, które przechodzą komputery przemysłowe gwarantują, że produktyspełniają najwyższe kanony wytrzymałości i niezawodności.
Są kapitalnym rozwiązaniem dla przemysłu.
Stabilne jak żadne inne, oraz pod każdym względem optymalnie zaadaptowane do najcięższych warunków eksploatacyjnych.
Istotną wartością jest efektywne kombinacja małych wymiarów ze sporymi możliwościami przez użycie efektywnych mikroprocesorów z rodziny Intel Core i3, i5,i7, Chipsetu (Intel QM57) oraz alternatywy rozbudowy pamięci DDR3 (do 8GB).
Powierzchnia dyskowa oferuje do dyspozycji (optymalnie) 750GB.Wkomponowana karta sieciowa 10/100 Ethernet lub karta WiFi (opcja)umożliwia podłączenie urządzenia do sieci. Dzięki wdrożeniu odkrywczej techniki komputery przemysłowe zaadaptowane są do trwałej wielozadaniowej pracy przy małym wykorzystaniu energii.
Komputer zaopatrzony jest w LAN, COM(RS232), jedno wyjście HDMI, DVI, cztery porty USB oraz ewentualnie w tuner telewizyjny i nagrywarkę DVD-RW. Ciężar z reguły nie przewyższa 2kg, jest w każdej chwili gotowy do eksploatacji nawet w szczytowych warunkach, takich jak pył, upał, mróz.