Kuchnie węglowe, piece kuchenne

Ogrzewanie budynków to jest konieczna rzecz w naszym lokalnym klimacie, gdyż klimat w zimowe dni nie traktuje łagodnie. Prawidłowe dobranie odpowiedniego urządzenia grzewczego wpływa na usprawnienie i kosztowność ogrzewania własnego lokalu. Każde z oferowanych urządzeń grzewczych zasilane jest różnym paliwem, istnieją drogie a także niedrogie paliwa, wymagające nieco bardziej wytężonych wysiłków pracy albo mniej natężonych. W ofercie handlowej e-piecyków znajdziesz na pierwszym planie urządzenia na paliwa stałe, ale oferujemy w sprzedaży również inne. Możesz być pewny, że pośrodku naszej sporej oferty urządzeń grzejących dostrzeżesz takie, które odpowie na Twoje potrzeby. Na wypadek kłopotów z podjęciem decyzji możliwy jest kontakt z naszym specjalistą technicznym, jaki jest dostępny od 10.00 do 18.00 w dni pracy. Zamówione w naszym sklepie urządzenia ogrzewnicze dostarczamy na obszarze naszego kraju bez dodatkowych kosztów, kurierem na adres umieszczony w formularzu zamówienia.

Flagowym produktem sklepu detalicznego są kuchenne piece węglowe oraz kaflowe piece. Niektóre kuchnie węglowe podłączyć można dzięki wymiennikowi wodnemu do c.o. czy zasobnika ciepłej wody użytkowej. W naszym asortymencie też piece kuchenne obudowane kaflami, jakie oszołamiają swym ponadprzeciętnym, gustownym wyglądem jak również dostarczaniem naturalnego, zdrowotnego dla człowieka wypromieniowania cieplnego. Duża część kuchni doposażonych jest w piekarnik pozwalający na pieczenie apetycznych placków lub chlebów oraz płytę grzewczą do kucharzenia potraw. W zależności od Twego gustu – możesz w naszym sklepie dostać kuchnię w stylu współczesnym albo rustykalną.

Małe i większe piecyki kominkowe (także z wymiennikiem wodnym) także są dostępne w naszym sklepie internetowym. Możesz wybrać czy ma to być urządzenie żeliwne, stalowe czy może zrobione z kafli. Posiadamy generalnie wszystkie rodzaje urządzeń do grzania oraz na różne rodzaje paliwa: drewno, opalane węglem lub oba rodzaje. Każdy piecyk ma określoną moc liczoną w [kW], istotnym jest, by była bezbłędnie dobrana. Ekspert techniczny z naszego sklepu naprowadzi jakiej mocy urządzenie będzie Wam potrzebne!

Dla zwolenników zwykłych kominków, w których wkład umiejscowiony jest w zabudowie, posiadamy w ofercie wkłady kominkowe do współpracy z powietrznymi systemami grzewczymi, a także wkłady kominkowe z płaszczem wodnym do zamontowania do centralnego ogrzewania.

Osoby mieszkający w mieszkaniach w bloku albo innych budynkach gdzie na przykład nie ma wejścia do przewodu kominowego – mogą skorzystać z naszej oferty wkładów kominkowych elektrycznych. Są to znakomite urządzenia emulujące naturalne płomienie jak również przekazujące ciepło. Zadanie dogrzewania można aktywować a także deaktywować zależnie od własnych preferencji czy pogody. Możesz na przykład używać swój kominek elektryczny z wyłączoną możliwością grzania nawet w klimatyzowanym domu również w letnie dni. Natomiast w zimne, jesienne wieczory – możesz aktywować możliwość grzania po czym cieszyć się zagrzanym lokalem.

Do każdego z urządzeń grzewczych w ofercie naszej firmy oferujemy opcję zakupienia elementów podłączeniowych, dzięki temu zakupy związane z ogrzewaniem swego mieszkania możesz w całości wykonać korzystając z oferty naszej firmy.