Lampa Bioptron Zepter

Bioptron ma szerokie zastosowanie w leczeniu chorób, doligliwości bólowych oraz z powodzeniem może być stosowany jako terapia uzupełniająca, wspomagająca leczenie. Bioptron to najnowocześniejsze leczenie światłem, które najcześciej znajduje zastosowanie w naszych domach, gdyż leczenie przewlekłych chorób wymaga czasu.

Bioptron Compact III to lampa do punktowego naświetlania ze średnicą filtra 4cm, jest idealnym rozwiązaniem w zastosowaniu u dzieci, niewląt przy katarze, bólu ucha, kolce niemowlęcej – to urządzenie znajduje także zastosowanie w medycynie profesjonalnej w gabinetach learskich, gabinetach rehabilitacji.

Bioptron Pro 1 to chyba najlepsze rozwiązanie wielkości pola naświetlania do ceny. Lampa ta ma średnicę pola naświetlania 11cm, efekty leczenia są szybsze dlatego jest to najczęściej wykorzystywana lampa w gabinetach rehabilitacji, szpitalach, klinikach. Do zastosowania w placówkach medycznych został zaprojektowany statyw podłogowy, natomiast w warunkach domowych najlepiej sprawdza się statyw stołowy.

Światłoterapia Bioptron rewolucjonizuje leczenie i profilaktykę w warunkach domowych. Dzięki regularnemu naświetlaniu wzmacniamy odporność, unikniemy dzięki temu zaziębień, infekcji kataralnych, które często i szczególnie u dzieci przeradzają się w poważne i przewlekłe choroby nosa, gardła czy oskrzeli. Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym nie będą chorować, zaoszczędzimy na lekach. Lampa Bioptron jest najlepszą inwestycją dla każdej rodziny, dostepna jest za gotówkę lub na dogodne raty – wysokość raty zaczyna się od kilkudziesięciu zł. i oszczędności często już widać w pierwszym miesiącu zastosowania naświetlań lampą Bioptron.

Na stronie bioptron-zepter.com.pl/9043.html opisałem zastosowanie tego urządzenia w leczeniu. Misja zdrowia firmy Zepter produkuje w Szwajcarii 3 lampy do zastosowania domowego i profesjonalnego.