Marnowanie czasu poprzez szkolenia BHP

bhp

Każdy właściciel firmy wie, że „czas to pieniądz”…Niestety w naszym kraju obowiązuje zasada „zabierzmy ludziom pieniądze, żeby nie mieli czasu ich zarabiać”. Jak nie nowe przepisy, to podwyższony VAT itd. Jednym z absurdalnych przepisów jest przymus szkolenia BHP – Jeśli chodzi o prace fizyczne gdzie istnieje ryzyko zagrożenia to jest przydatne, ale w biurze gdzie największym zagrożeniem jest drukarka?

Na szczęście w Polsce zawsze wymyśli się sposób na zmniejszenie o chociaż odrobinę bólu spowodowanego głupimi przepisami, a w tym przypadku rozwiązaniem są szkolenia BHP poprzez internet (opis takiej usługi możesz znaleźć tutaj) – Idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą marnować niepotrzebnie czasu na szkolenia w standardowej do tej pory formie. Drugim – i dla wielu najważniejszym argumentem – przemawiającym za szkoleniami BHP poprzez internet jest cena.

Nie chodzi tutaj tylko o BHP, ale wszystkie szkolenia internetowe są tańsze od normalnych, a ile się z tego wyciągnie to już kwestia podejścia każdego z nas. W tym przypadku można zapomnieć o pasjonujących informacjach ponieważ jest to przymus, a informacje są każdemu znane. Prawo w naszym kraju jest jakie jest i raczej prędko się nie zmieni na lepsze, a jak już będą jakieś zmiany…To raczej na gorsze i mogą wprowadzić przepis który sprawi, że nie będzie można już szkoleń z BHP przeprowadzać przez internet.

Właśnie dlatego trzeba się pośpieszyć, żeby nie przegapić okazji na tańsze i szybsze rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.