Mazda 6 i cała prawda o niej

Samochody Mazdy kuszą kierowców wieloma zaletami i większości kojarzą się z bardzo dobrą jakością. Jeśli chodzi o Mazdę 6 na rynek wprowadzono niedawno trzecią już generację tego auta, która i tym razem wzbudziła satysfakcję klientów. W czym tkwi sekret „Szóstki”?

Trochę technologii i się człowiek… zachwyca

Mazda 6 to zdecydowanie jedno z najładniejszych aut w salonach . Jeśli chodzi o zadowolenie jej użytkowników, „Szóstka” sprawdza się nawet na rynku wtórnym. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, Mazda 6 to auto komfortowe, solidne i o wysokiej jakości wykonania. Technologia Skyactiv oznacza lepszą sprawność i lepsze osiągi a jednocześnie większe bezpieczeństwo, przyjemniejszą jazdę i dbałość o środowisko. Jinba Ittai to filozofia Mazdy według której kierowca i auto mają tworzyć jedność. Sustainable Zoom-Zoom natomiast oznacza auto spełniające wszelkie oczekiwania jego posiadacza.  Ulepszenia skrzyni biegów pozwalają na płynniejszą zmianę przełożeń, wprowadzono także modyfikacje wpływające na przyjemniejszy dźwięk silnika. Nawet konstrukcja drzwi została ulepszona i wzmocniona, względem poprzednich modeli.

Liczy się wnętrze

Na skórzanej kierownicy znajdują się przyciski regulujące radio, telefon czy tempomat. Kolorowy dotykowy ekran z nawigacją i obrazem z kamery cofania, hamulec ręczny oprawiony w skórę czy wygodne, elektrycznie sterowane fotele to tylko niektóre z udogodnień wewnątrz auta. Łatwo i wygodnie możnna sterować układem lusterek, podgrzewaniem foteli i układem klimatyzacji. Wnętrze Mazdy 6 sprawia równie pozytywne wrażenie co wygląd zewnętrzny samochodu, stworzony zgodnie z ideą „Kodo”. Wypróbuj nową Mazdę 6 i przekonaj się w jaki sposób twórcy Mazdy czerpali inspirację z piękna natury.

Biorąc pod uwagę zalety Mazdy 6, zarówno te techniczne jak i estetyczne nie pozostwiają wątpliwości – auto budzi zachwyt nie bez powodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.