Nowe place zabaw we Wrocławiu

Już wkrótce we Wrocławiu zaczną się pojawiać nowe place zabaw. Planowana jest budowa mniej więcej dwudziestu miejsc, w których dzieci będą mogły swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu, oddając się beztroskim zabawom. Architekci już zaprojektowali place zabaw dostosowane do potrzeb najmłodszych. W każdym z tych miejsc będą się znajdowały: piaskownica, niejedna huśtawka, zjeżdżalnia, drabinki oraz kosz na śmieci. Jednak nie są to całkiem zwykłe place zabaw, ale miejsca szczególne, gdzie będzie można usiąść na ławkach parkowych i cieszyć się świezym powietrzem.

Architekci zaaranżowali plac zabaw producenta starając się zadbać o bezpieczeństwo dzieci i o estetykę placów zabaw. Każde z tych miejsc będzie jedyne w swoim rodzaju. Wyglądać będzie jak niewielki ogród botaniczny, a urządzenia zabawowe będą przypominały zwierzęta. Na terenie placów zabaw pojawią się tablice dostarczające wiadomości na temat roślin i zwierząt. Będą to więc miejsca służące nie tylko zabawie, ale także nauce, stymulujące rozwój dzieciaków.

Budowa placów zabaw ma się rozpocząć w marcu i potrwać do końca czerwca. Chodzi o to, żeby dzieci mogły się cieszyć nowymi atrakcjami już na początku wakacji. Jeszcze nie postanowiono ostatecznie, na których osiedlach powstaną place zabaw. Największe szanse mają miejsca zaniedbane oraz te położone na obrzeżach miasta. Niejeden producent placów zabaw dla dzieci już zaciera ręce. Wykonanie niecodziennych placów zabaw to szansa na spore pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.