Oprawy najazdowe LED – czy warto?

Montaż opraw naziemnych i podłogowych wbudowania ma na celu stworzenia światła prowadzącego, które podkreślają obszar ścieżki w ogrodzie i na zewnątrz budynku, a także na większość zieleni i architektury określających przestrzeń publiczną i prywatną, zmniejszenie wielkości opraw, dzięki którym techniczne elementy znikają pod powierzchnią, na wierzchu zostaje tylko szklany klosz z którego to wychodzi światło.

Wszystkie gruntowe i podłogowe wbudowania Oprawy przeznaczone są do korzystania z najlepszych lamp, w stanie produkować najlepsze światło dla wykorzystania przestrzeni pod względem tonu i oddawania barw, jak również o optymalną wydajność światła, gwarantując dużą redukcję zużycia energii .

Wprowadzenie LED w całym zakresie opraw naziemnych i podłogowo-zagłębionych jest w odpowiedzi na potrzeby połączenia jakości światła i wydajności energetycznej. Diody LED są wybrane z najlepszych na świecie, aby zapewnić maksymalną wydajność w zakresie życia, niezmienionym kolorze i efektywności energetycznej.

Dla odpowiedniego oświetlenia, każde podłogi naziemne lub oprawa musi mieć optykę, reflektory i soczewki, które wytwarzają szeroką gamę efektów świetlnych: od bardzo ostrych promieni światła dla małych przedmiotów, do efektywnego oświetlenia na ścianach za pomocą Podkładki równomiernie oświetlającej ściany i pionowe powierzchnie ekranu.

Dobór materiałów i rozwiązań technicznych, umożliwi wpuszczenie Oprawy do wnęki do zamontowania na zewnątrz ma na celu optymalizację oraz odporność na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu. Szczególną uwagę poświęcono w celu uniknięcia infiltracji wody w oprawach oświetleniowych, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych, takich jak intensywne opady deszczu, śniegu i lodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.