Oryginalny prezent dla drugiej połówki


Za nami Walentynki, które zakochanych nastrajają już niezwykle romantycznie. Tego dnia obdarowujemy swoich partnerów prezentami, aby dać dowód swoich uczuć.

Jednak prezenty to dobry upominek przez cały rok, nie tylko w Walentynki. Dawane bez okazji mogą doskonale podkręcić atmosferę związku, a jeśli postawimy na upominki erotyczne, z pewnością odbije się to korzystnie na naszym związku.

 

Najlepsze upominki to te, z których przyjemność możecie czerpać oboje

1. Idealną opcją będzie więc nakładka wibracyjna. Najważniejszy jest dobór odpowiedniego rozmiaru, nie wolno o nim zapomnieć. Nakładka wibracyjna jednocześnie dostarcza przyjemności obojgu partnerom, dlatego to prezent wyjątkowy.

2. Kolejnym takim upominkiem jest wibrator dla dwojga. Tutaj jednak trzeba wiedzieć, czy partnerowi odpowiada penetracja analna. Nie wszyscy mężczyźni się na nią zgadzają. Jeśli tak, wibrator sprawi nieziemskie doznania.

3. Zawsze sprawdzają się także różnorakie lubrykanty, które można stosować w czasie stosunku. Należy pamiętać jednak czy żadne z partnerów nie ma uczulenia na jakąkolwiek z substancji.

Prezenty wyłącznie dla kobiety

1. Kulki gejszy, które działają leczniczo i pomagają trenować mięśnie kegla, sprawią bardzo dużo radości ukochanej kobiecie. Dobrze jest kupić zestaw kulek progresywnych, aby zmieniać je na mniejsze i cięższe w miarę coraz bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Wystarczy pamiętać o tym, by kulek nie używać dłużej, niż 20 minut dziennie.

2. Następny byłby zdalnie sterowany wibrator. Opcja do noszenia na zewnątrz, ale też idealna jako element gry wstępnej, masturbacji i samego stosunku. Szeroki wybór jaki oferują producenci sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj nie ma ograniczeń.

Prezenty tylko dla mężczyzny

1. Masażer analny – działa on leczniczo, poprawiając ukrwienie i przy okazji masuje męski punkt G, czyli gruczoł krokowy. Jedynym zastrzeżeniem dla masażera jest, jak w przypadku wibratora dla dwojga, czy mężczyzna będzie zadowolony z tego prezentu, czy wizja masażera go nie odstraszy.

2. Ringi – to specjalne nakładki na penisa, które potęgują doznania. Z pewnością dodadzą pikanterii podczas romantycznych zbliżeń.

Wybierając prezenty erotyczne warto pamiętać o tym, aby były one dopasowane do odbiorcy i przede wszystkim, by nie wywoływały skrępowania. Na początek warto postawić na klasyczne gadżety, a z czasem możemy przejść na wyższy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.