Podróż może być przyjemna

samochod

Podróże małe i duże

Podróżowanie to hobby wielu z nas. Zwiedzamy już cały świat, świat nie ma dla nas granic. Zakątki Europy nie mają przed nami już żadnych tajemnic. Oglądamy ciekawe miejsca i poznajemy inne kultury. A Polska? Czy zwiedziliśmy ją całą?

Bieszczady

Znamy już Tatry i tatrzańskie miejscowości, Zakopane przeszliśmy wzdłuż i wszerz… Może czas na Bieszczady?

Bieszczady należą do Beskidów Wschodnich. W Bieszczadach żyją różne gatunki zwierząt. Spotkać możemy między innymi jelenie, niedźwiedzie, żubry, rysie i żbiki. Klimat w Bieszczadach jest łagodniejszy, niż w Tatrach, dlatego też urlop w Bieszczadach jest dla sercowców lepszym wyborem, niż urlop w Tatrach.

Mierzeja Helska

Jeśli chcesz spędzić urlop, w trakcie którego przemierzysz mnóstwo kilometrów, zakosztujesz kąpieli w Bałtyku, obejrzysz unikalne torfowe kłyle i staniesz na samym początku Polski – wybierz Półwysep Helski.

 Ech, Mazury…

Poświęć chociaż jeden weekend na zwiedzanie Warmii i Mazur. Warto zwiedzić Szlak Zamków Gotyckich, Krainę Galindów, ruiny zamku w Szymbarku. Będąc na Mazurach, koniecznie trzeba zobaczyć kwaterę Hitlera i spłynąć Krutynią. Mazury to także kraina tysiąca jezior, cud natury, nieporównywalny z niczym innym. Warto, podróżując po obcych krajach i poznając obce kultury, przypomnieć sobie też o pięknie i bogactwie turystycznym własnego kraju. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”!

Przed wyjazdem na wakacje, warto przemyśleć kwestię podróży, zwłaszcza gdy jadą z nami dzieci. Podróż z dziećmi wiąże się ze stresem, ale tego stresu można uniknąć. Jest na to kilka sposobów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.