Kasetony podświetlane, sposób na reklamę

Niedawno założyłeś własną firmę. Co prawda dopiero zaczynasz, a Twoje przedsiębiorstwo jest niewielkie, zależy Ci na odpowiedniej promocji. Zastanawiasz się, co by było najlepsze. „Reklama w telewizji?” – myślisz – „za drogo”. „Radio?  Kto słucha z uwaga reklam w radiu?” Sam zazwyczaj przekręcasz gałkę, kiedy słyszysz spot reklamowy. Najlepszym rozwiązaniem będzie reklama w Internecie i bannery na ulicy. Te najtrudniej pominąć, a dobrze zaprojektowane, zapadają w pamięć.

Zewnętrzna lokalizacja

Po pierwsze kaseton to forma reklamy zewnętrznej. I świetnie się składa, gdyż tylko wtedy reklama ma szanse być zauważona przez znaczną liczbę osób. Schowana w środku budynku, niestety ma na to niewielkie szanse. Kasetony podswietlane produkowane są zazwyczaj z winylu. Materiał ten idealnie sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych, co zapewnia reklamie trwałość. Jest nieprzemakalny, nie topi się w słońcu. Podświetlony baner, staje się widoczny także w nocy. Światło nie tylko czyni go bardziej zauważalnym, ale i  podkreśla jego walory estetyczne, zwłaszcza nasycenie koloru. Ponadto do podświetlenia banneru stosuje się oświetlenie LED, co sprawia , że jest to ekologiczne i energooszczędne.

Barwa i rozmiar

Skoro mowa o kolorystyce, do produkcji kasetonów stosuje się specjalne tusze lateksowe. Są one nie tylko trwałe i trudno zmywalne, ale  powodują doskonałe nasycenie barwy. Biel  jest śnieżnobiała, a kolor czarny rzeczywiście jest czarny! Ponadto dzięki elastycznemu licu, kaseton może mieć nawet do 5 metrów szerokości w jednym kawałku. Pięć metrów to na prawdę dużo i wystarczy na świetną reklamę. Co najważniejsze, innowacyjny system mocowania pozwala na zmianę grafiki, bez ingerencji w konstrukcje banneru. Dzięki temu zmieniasz reklamę tak często, jak tylko chcesz! Nowa promocja? Zmiana asortymentu? Zmieniasz grafikę i gotowe!

Szybką zmianę reklamy umożliwia przede wszystkim krótki czas realizacji jej projektu. Przygotowanie go zajmuje przeciętnie od jednego do dwóch dni roboczych. Jeśli potrzebna jest korekta, czas ten wydłuża się o kolejne 2 dni robocze. Pomimo wszystko, cztery dni na projekt reklamy to niewiele, prawda? Cena, jaką płacisz za projekt zależy od wkładu pracy grafików. Średnio waha się ona od 30 do 150 złotych netto. Pamiętaj o tym, by zlecając projekt w jasny sposób określić swoje preferencje.  Sugestie ułatwią grafikom pracę, jednocześnie uzyskując efekt, z którego Ty będziesz zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.