Pościel od naszej planety

Woda daje życie każdej istocie na naszej planecie. Bez niej nie było by żadnego stworzenia, nawet najmniejszego. Pijemy ją codziennie, zajmuje ona większą część naszego organizmu. Rośliny czerpią z niej wartości, dzięki którym dojrzewają i dają plony. Owoce i warzywa, które później gotujemy i zajadamy się codziennie. Musimy pamiętać, jak ważną rolę pełni, nawet gdy pierzemy naszą pościel i poprawiamy poduszki na naszym łóżku.

Niech nie odwrócą uwagi reklamy Marcel Wanders, które mówią że dzięki nim zapomnimy o wszystkich zmartwieniach. Są nawet ludzie, którzy nie spożywają pokarmów w postaci jedzenia. Czerpią energię ze słońca i piją świeżą wodę. To jest ich źródłem życia i przekonują do tego innych. Starają się podać do opinii publicznej nowe informacje, ale cały czas są blokowani. Nie wiedzieć czemu, nikt nie chce ujawnić wyników badań dotyczących tej diety. Może boją się, że ludzie przestaną kupować jedzenie, na czym ucierpiała by cała gospodarka.

Każdy jednak ma swój rozum i jeśli będzie chciał to i tak dowie się tych rzeczy. Takie nowatorskie, a może to nawet starodawne rozwiązanie, mogłoby rozwiązać wiele problemów związanych z głodem panującym na świecie w rejonach biedniejszych. Niestety w Afryce pozostaje to wciąż ogromnym problemem. Tysiące ludzie nie mogą zjeść śniadania, ponieważ nie mają dostępu do jedzenia. Często muszą iść setki kilometrów, aby sobie coś „pomotać”. Często jednak na drugim końcu ogromnej wsi nic nie znajdują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.