Profesjonalny ubiór

Gdyby tak w jednym ciągu przedstawić to wszystko, co w największej mierze miewa ścisły związek z turystyką, to może sam strój nie znalazłby się na miejscu pierwszym. Być może, lecz objawia to wyłącznie jedno – iż nie zawsze przykładamy konieczną miarę do tego wszystkiego, co konieczne nam tak w rzeczywistości w chwili dowolnego wypadu w górskie tereny. Dlatego też ten artykuł będzie miejscem zapalnym dla tych osobników, którzy są zdania, że wszystkie nowości na sobie to niepotrzebny dodatek. Jako, że to chyba najistotniejszy element stroju, zamierzam napisać kilka sentencji w temacie kurtek.

Z mety powiem, że ulubiłem sobie kurtki Dare2B. Unikatowym uczuciem traktuję modele trekkingowe, których to mam w swojej domowej garderobie parę. Bardzo często są to bardzo lekkie oraz wygodne materiały i ich noszenie nie stanowi bonusowego ciężaru. Każdy spośród modeli swoje cechy „wiatro oraz wodnochronne” zawdzięcza specyficznemu materiałowi Ared. To właśnie dzięki niemu nie winniśmy się martwić o to, że się pomoczymy, albo jakieś atmosferyczne przeciwności napotkają na nas na swojej drodze.

Oczywiście firma ma w ofercie jeszcze wiele odmian na zimę, czy to dedykowanych do zwyczajnych spacerów, bądź uprawiania narciarstwa, snowboardingu oraz wszystkiego co tylko przyjdzie nam na myśl. Własności takich propozycji muszą, i odróżniają się od lżejszych modeli, choć i w tym wypadku zastosowano tkaninę Ared, a na dodatek zastosowano solidną impregnację DWR, której celem jest chronienie materiału przed wciąganiem wilgoci.

Odrobina większej całości – kurtki Dare2B

Dobrze jeszcze zaznaczyć, że marka Dare2B to część znacznie większego kolosa, którym jest Regatta. Wydaje mi się, iż tej marki nie ma potrzeby prezentować maniakom białego puchu, a wszystkim pozostałym powiem, iż to jeden z absolutnych liderów w produkcji odzieży turystycznej na rynku brytyjskim oraz w pozostałej części Europy.