Skuteczne przypinki reklamowe

przypinki reklamowePrzypinki, inaczej zwane butonami lub badżami, stały się prawdziwym hitem, jeśli chodzi o kształtowanie marki w świadomości konsumentów. Pojawiają się na wszelkich imprezach promocyjnych, sponsorowanych eventach czy jubileuszach danej firmy. Przypinki niewielkich rozmiarów zawierają nieskomplikowaną grafikę, trochę większe krótki tekst na konkretnym tle, największe natomiast mieszczą więcej informacji i można na nich umiejscowić zawiłe logo. Osoby odpowiedzialne za marketing chwalą sobie to rozwiązanie ze względu na niewielkie koszty produkcji nawet w przypadku dużej ilości sztuk, trwałość materialną oraz sposób w jaki przypominają o marce – niezbyt nachalnie, a jednak konkretnie.

Firmy produkujące butony na zamówienie oferują ogromny wybór kształtów, wielkości i rodzaju zapięć przypinek. Często deklarują pracę na najnowocześniejszych maszynach, które dokładnie odwzorowują kolory oraz krótki czas realizacji zamówienia. Pracują zarówno na własnych gotowych projektach, jak i grafikach dostarczonych przez klienta. Badże przybierają tradycyjne okrągłe kształty, a także prostokątne i trójkątne. Tył przypinki wykonany jest najczęściej z metalu, co gwarantuje większą trwałość gadżetu. Najczęściej przyczepiane na agrafkę, zapięcie magnesowe i spinkowe lub wyposażone w standardowy magnes, który idealnie trzyma się powierzchni metalowych, np. tablicy konferencyjnej.

Przez mniejsze firmy i korporacje badże wykorzystywane są z myślą o dotarciu do odpowiedniego targetu i pozostaniu na dłużej w jego otoczeniu przynajmniej jako znak handlowy lub wspomnienie z imprezy. Dbając w ten sposób o wizerunek swojej marki znacznie zwiększają prawdopodobieństwo tego, że w razie potrzeby klient rozpatrzy ofertę danej firmy w pierwszej kolejności.