Sensacje i Romanse z życia gwiazd

W pierwszym okresie swego aktorstwa zapowiadała się na nader ciekawą i wybitną aktorkę. Jednak wraz z upływającym czasem, Lindsay Lohan zaczęła być niekwestionowaną mistrzynią w wywoływaniu skandali. Powinniśmy pamiętać jej szokujące fotki, gdzie zabawiała się nożami na szyi swej przyjaciółki i które po wydostaniu się na światło dzienne w ekspresowym tempie obiegły świat wywołując fale wzburzenia i powszechną sensacje. Być może wszystko to było dziełem misternego planu, mającego na celu wywołanie zwiększonego zainteresowania wschodzącą gwiazdą, gdyby nie fakt, że w tym samym roku(2007) została zatrzymana i skazana na trzy lata w zawieszeniu za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Oprócz tego, Lohan wdała się w niezliczone romanse, z osobami zażywającymi twarde narkotyki.

Niedawno aktorka została ponownie skazana za niedotrzymanie warunków powyższego orzeczenia i brak podjęcia kroków w kierunku zalecanego leczenia. Tym razem została skazana na 90 dni aresztu. Podczas odczytywania werdyktu aktorka była mocno zszokowana, jednak po czasie gdy już nieco się oswoiła z myślą odizolowania, doszła do wniosku, że może na tym nieźle zarobić i zażądała miliona dolarów za wywiad. Ponoć ofert nie brakuje.

Lindsay wyszła z więzienia po tygodniu odsiadki. Dostała nakaz chodzenia z bransoletką u nogi, oraz zakaz picia alkoholu do końca kary.