Soczewki kontaktowe!

Z dużym prawdopodobieństwem każdy z nas będzie musiał się w końcu zmierzyć z wadą wzroku. Nie istotne jest jak ostrego wzroku byśmy nie mieli i jak byśmy dbali o nasz zmysł widzenia, to trzeba sobie zdać sprawę, że z czasem gałki oczne tracą 100 procentową sprawność. Na szczęście nie znaczy to, że musimy się z tym faktem pogodzić, ponieważ istnieją takie dary współczesności jak okulary czy soczewki kontaktowe. Uważam, iż każdy z nas powinien obeznać się z dostępnymi metodami korekcji wzroku zawczasu, dlatego stworzyłem dla ciebie ten artykuł, w którym dowiesz się kilku najważniejszych informacji o soczewkach air optix.

Rozpocznijmy od najważniejszej rzeczy, a mianowicie od przeznaczenia czasowego. Soczewki kontaktowe air optix to produkt do stosowania wraz z comiesięczną wymianą. Pośród przedstawionych propozycji znajdzie coś dla siebie osoba z każdą wadą wzroku. Oprócz klasycznych soczewek miesięcznych, znajdziemy wśród nich soczewki takie jak:

Soczewki toryczne:

Zastosowana w nich technologia Precision Balance 8.4 daje najwyższy współczynnik dopasowania. Co to znaczy? Ilość dostępnych do dobrania parametrów wg opinii air optix pozwala na optymalną korekcję wzroku w 99% przypadkach.

Soczewki progresywne:

Ukryte pod nazwą Multifocal. Dzięki zastosowaniu systemu 3-ech dodatków mocy, te soczewki kontaktowe są świetną propozycją dla osób, które nie miały jeszcze nigdy z nimi styczności. Wartą uwagi i pomocną funkcją jest konstrukcja „Precyzyjnego profilu”, która umożliwia łagodne przejścia z widoku w dal do punktu znajdującego się bliżej nas.

Co jeszcze ważne dla komfortu i zdrowia twoich oczu, soczewki kontaktowe air optix posiadają bardzo wydatny system nawilżający aqua. Więc jeśli dokucza ci problem suchych oczu, wcale nie musisz zapomnieć o istnieniu soczewek, a co więcej musisz pamiętać, iż technologia cały czas się rozwija.