Spodnie, który powinien mieć mężczyzna

Każdy z nas, czy to kobieta czy mężczyzna, potrzebuje różnych ubrań na różne okazje. Jedne nadają się bowiem do pracy, inne na rower, a jeszcze inne na rodzinną uroczystość – bo choć na rynku znajdziemy ubrania uniwersalne, to nie ma wśród nich takich, które byłyby odpowiednie na każdą z tych okazji. Jakie więc rodzaje spodni powinny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny?

Dres – spodnie dresowe mają wiele zastosowań. W nich możemy chodzić po domu albo pracować w ogrodzie. Pójdziemy w nich na rower lub na spacer z psem, a także pogramy w piłkę czy udamy się na siłownię. Są niezbędnym elementem odzieży, jaki powinien znaleźć się w szafie każdego pana. Miękkie i wygodne – idealne do spędzania czasu wolnego

Jeansy – nieśmiertelne jeansy to jak zawsze must have, bez którego nie obędzie się nikt – ani uczeń, ani student, ani nawet dojrzały mężczyzna. To uniwersalne spodnie na wiele mniej formalnych spotkań czy do pracy. Są na tyle eleganckie i stylowe, by spokojnie udać się w nich do kina czy restauracji, jednak bez obawy o to, że będziemy czuć się sztywno i zbyt wytwornie. Co więcej, pasuje do nich zarówno zwykły T-shirt, jak i koszula z marynarką. Jeansy będą prezentowały się dobrze niemal w każdym komplecie i o każdej porze roku. Warto postawić na modny obecnie model slim.

Chinosy – spodnie typu chino uchodzą za atrybut amerykańskich studentów, jednak tak naprawdę moda na nie okrążyła już cały świat i obecna jest także w naszym kraju. Te męskie spodnie charakteryzuje prosty fason i nogawki oraz wygoda noszenia. Wykonane z miękkiego materiału idealnie nadają się do noszenia na co dzień, jak i od święta.

Spodnie z kantem – czyli spodnie do zadań specjalnych, noszone raczej na wyjątkowe okazje niż na co dzień, chyba że wymaga tego charakter naszej pracy. Co je wyróżnia? Kant na materiale, podobny do tego, jaki znajduje się na spodniach garniturowych. Tutaj również warto zainwestować w model typu slim, który podkreśli sylwetkę i optycznie nas wyszczupli. Możemy łączyć je z koszulkami czy grubo tkanymi swetrami, ale także z marynarkami. Te najlepiej wybierać w innym kolorze, by uniknąć wrażenia, że ubraliśmy się w służbowy uniform.

Te cztery modele spodni wystarczą, by każdy mężczyzna mógł stawić czoła stojącym przed min sytuacjom, w adekwatnym do nich ubiorze.