Wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach

Nie mogąc jakoś utrzymywać już dłużej języka za zębami, absolutnie muszę pochwalić się w niniejszym materiale doświadczeniem życiowym, które spotkało mnie, gdy jechałem do brata w gościnę. Tak mocno słyszy się plotek o nieprzyjaznym nastawieniu społeczności polskiej do obcokrajowców, a z racji faktu, że na co dzień pomieszkuję w Londynie, to do niniejszych mogę się już w dużym stopniu kwalifikować. Tymczasem wypadło mi przybyć na Śląsk, jednak najpierw miałem zagościć na lotnisku w Pyrzowicach.

Drobnym problemem dla mnie był do pewnego okresu transport z lotniska, ponieważ nie było wielkiej szansy, żeby mój braciszek wyjechał po mnie. Wkroczyłem zatem w internet i wpisałem w wyszukiwarce – Pyrzowice wypożyczalnia samochodów. Mym oczom zaprezentowało się kilka obiektów, lecz postanowiłem, iż postawię na tą, która to nazywała się Silvercar. Być może tutaj zadziałało moje podświadome uwielbienie do koloru srebrnego, pojęcia nie mam. Kurtuazyjna telefoniczna rozmowa, doszlifowanie najdrobniejszych szczegółów, a gdy już nadszedł ów dzień, okazało się, że wszystko po kolei przebiega jak najlepiej. Jakby tego mało, nawet sam automobil, a wybrałem sobie forda mondeo, wypadł świetnie. A wszyscy wiemy jak to bywa zwykle w tej maści punktach.

Stąd też pełen podziwu i szacunku, zamierzam w tym tekście podziękować jeszcze raz, bo oczywiście uczyniłem to już w cztery oczy, i polecić każdemu zafascynowanemu firmę Silvercar. Znajdziecie ją, chociażby wystukując frazę – Katowice wynajem samochodów. Ja po dzień dzisiejszy jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, na który natrafiłem, a i ceny oraz techniczny stan pojazdów, to coś, czego wspomniana marka absolutnie nie powinna się wstydzić.