Zadbane paznokcie dodadzą Ci urody

Niejedna z nas, przyglądając się innym kobietom, w pierwszym momencie zwraca uwagę na dłonie i oczywiście paznokcie. Niezadbane paznokcie, olbrzymie tipsy, a może elegancki manicure? Paznokcie są twoją wizytówką – zadbaj o nie. Jeżeli malowanie i dbanie o paznokcie jest dla ciebie uciążliwe lub chcesz aby było to idealnie zrobione, wystarczy wybrać dobry salon kosmetyczny i umówić się na zabieg manicure i pedicure.

Manicure, czyli zabieg któremu poddajemy paznokcie u rąk, ma na celu poprawę stanu naszych paznokci. Zabieg nie ogranicza się tylko do malowania paznokci, ale też na wyrównywaniu skórek oraz pielęgnowaniu płytki paznokci. Zastanawiasz się dlaczego na twoich paznokciach lakier nie wygląda tak dobrze jak na paznokciach koleżanki? Jeżeli twoje paznokcie potrzebują pilnie pielęgnacji samo malowanie niczego nie zmieni.

Niektóre kobiety popełniają błąd, polegający na zaniedbaniu paznokci u stóp. Owszem, paznokcie u rąk wyglądają całkiem atrakcyjnie podczas gdy te u stóp wołają o pomstę do nieba. Gdy przychodzi lato i zmieniamy kozaczki i pełne buty na sandały i klapki, nie ma mowy aby prezentować zaniedbane paznokcie u stóp. Dlatego wybierając się do gabinetu kosmetycznego w lecie, warto zrobić jednocześnie manicure i pedicure (zabieg pielęgnujący paznokcie u stóp).

Co warto wziąć pod uwagę przy doborze salonu kosmetycznego?

  • Polecenia znajomych są nie do przecenienia. Zresztą wystarczy jeden rzut oka na paznokcie koleżanki by wiedzieć czy w danym gabinecie kosmetycznym dobrze zajmą się twoimi paznokciami.
  • Zwróć uwagę na to jak gabinet kosmetyczny prezentuje się w oczach klientów. Czy salon jest oblegany czy świeci pustkami. Kosmetyczka która ma pracy od groma, nie może być zła, inaczej inni by się do niej nie pchali (swego czasu miałam koleżankę która umówiła się na manicure o 5 rano, bo tylko wtedy kosmetyczka znalazła dla niej wolną chwilę, a koleżanka potrzebowała zabiegu na już, jechała na imprezę zaręczynową przyjaciółki).
  • Ceny. Za tanio – może dopiero salon kosmetyczny zaczął działalność i urządza promocje? A może w inny sposób nie może zachęcić klientek do odwiedzin? Za drogo? Dobra kosmetyczka doprowadzi twoje paznokcie do zadowalającego stanu nie rujnując stanu twojego konta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.