Abaxo czy Elfon. Pojedynek na obraz.

Obecnie podłączenie wideodomofonu nie nastręcza już żadnych trudności. W branży istnieje sporo różnych przedsiębiorstw wytwarzających wszelkiego rodzaju wersje bramofonów i paneli wewnętrznych. Nie ma żadnych granic. Sposobny jest zakup paneli wyposażonych w dodatkowe zamki kodowe i wyświetlacze o różnej przekątnej.

Na wideodomofony tych firm powinniście zwrócić uwagę

Jednymi z ciekawszych propozycji są wideodomofony Abaxo. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwórstwie zarówno samych stacji wykorzystywanych w domach, jak i całych systemów, możliwych do podpięcia we własnym domu. Wideodomofony wyposażone są w pamięć wewnętrzną, umożliwiającą zapisanie obrazu podczas naszej nieobecności.

Dodatkowo wyróżniłbym także wideodomofon Elfon. Owa firma ma jednakowoż do zaoferowania wyłącznie osobne bramofony i odbiorniki. W sklepach można nabyć stację bramową oraz wyświetlacz instalowany w domu. Jednakowoż samodzielnie będziecie musieli spiąć system. Jednakże ma to swoje zalety. Jeśli pojawi się konieczność wymienienia tylko jednej z części, nie będziecie zmuszeni kupować całego zestawu.

Cenowo wygląda to różnie. Odchylenia występują pomiędzy poszczególnymi modelami. Jest to spowodowane różną funkcjonalnością danych wariantów. Jedne ze stacji wyekwipowano w zamki kodowe, inne posiadają wyłącznie przycisk dzwonienia i kamerkę.

Nabywając wideodomofon marki Elfon, bądź videodomofony firmy Abaxo należałoby pamiętać, ażeby nie łączyć ich razem. Różne przedsiębiorstwa często wykorzystują odmienne sposoby spinania modułów. Dlatego bramofon pierwszego zakładu może nie być kompatybilny z panelem wewnętrznym drugiej firmy.