Czego można się spodziewać po depilacji laserowej?

Efekt gładkich nóg jest jak najbardziej do osiągnięcia, ale jeśli nie ma być on krótkotrwały, warto zdecydować się na depilację laserową. Rozwiązuje ona problem z niechcianym owłosieniem w miejscach takich jak nogi, pachy, okolice bikini czy nawet wąsik.

Depilacja laserowa LightSheer Duet – dla kogo i czy warto?

Depilacja laserem to opcja przeznaczona dla wszystkich, których zawiodły tradycyjne metody pozbywania się niechcianego owłosienia, na skutek których dochodziło do podrażnienia i przesuszenia skóry. Jeśli naszym problemem jest szybkie odrastanie włosków, mających tendencję do wrastania i tworzenia stanów zapalnych, depilacja depilacja laserowa LightSheer Duet będzie idealnym rozwianiem. Można pozbyć się włosków z różnych partii ciała, bez niepożądanych skutków ubocznych. Co więcej, stan skóry wręcz się poprawia. Trzeba pamiętać o tym, że pojedynczy zabieg nie przyniesie pożądanych efektów. Konieczne jest wykonanie go w kilku seriach. Mogą one utrzymywać się przez długi czas, jeśli nie pominiemy corocznego zabiegu utrwalającego. Bardzo ważne jest też to, aby wykonywać depilację laserową w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym, cieszącym się renomą, gdzie wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt. Wystarczy się położyć, poczekać na skończenie zabiegu, po czym można powrócić do swoich codziennych obowiązków. Jest to niezwykła wygoda, a efekt trwale gładkiej skóry widoczny jest już po trzech/czterech zabiegach.

Jeśli chodzi o dolegliwości bólowe, to depilacja laserowa nie jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Nie trzeba jednak obawiać się cierpienia. Jest to dużo bardziej komfortowe rozwiązanie niż depilacja woskiem czy depilatorem. Trzeba jednak liczyć się z mniejszym lub większym dyskomfortem. Obserwuje się, że im włosy i odcień skóry są ciemniejsze a owłosienie gęstsze, tym odczuwany ból może być większy. Duże znaczenie ma także indywidualny próg bólu. Dla większości kobiet depilacji laserowej towarzyszy coś w rodzaju pieczenia i szczypania. Po zastosowaniu wydajnego systemu chłodzenia zabieg staje się dużo bardziej komfortowy.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/