E-biznes – dochód pasywny w internecie

Z pewnością kiedyś słyszałeś o takim sformułowaniu jak “dochód pasywny”. Jeżeli nie, to w skrócie znaczy to profit czyli honorarium z raz dokonanej kiedyś pracy.

Każdy z nas pragnąłby zarabiać w każdej chwili: śpiąc, zabawiając się na dyskotece, odpoczywając na wakacjach czy robiąc inne przyjemne rzeczy. Niestety dużo osób, które myślą o osiąganiu pieniędzy dodatkowych czy stałych, szuka doskonałego sposobu na życie. warto powiedzieć wszystkim szukającym bezproblemowych sposobów, które same się dokonają – nie da się! Co to jest dochód pasywny? Otóż dochód pasywny to stały, okresowy (np. comiesięczny) zysk bez stałego angażowania swojej pracy. Osiągnięcie dochodu pasywnego pochłania jednak sporo uwagi, pracy oraz wiedzy. Dochód pasywny dostawany jest wtedy, kiedy raz zrealizowana praca przynosi stałe przychody.

Jednak aby taki dochód pasywny otrzymywać, musisz na początku “zainwestować”. Pieniądze nie spłyną same do kasy, “żeby wyjąć, trzeba włożyć”. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o wkładanie nie wiadomo jakich kwot pieniędzy. Jeżeli nie pieniądze to potrzebny czas, ale trzeba coś z siebie dać.

Wielokrotnie w internecie można odnaleźć propozycje: Kup mojego e-booka o pasywnym zyskiwaniu, a od jutra będziesz przy forsie i będziesz pracował 2 godziny w tygodniu i w ogóle będziesz bogaczem. Młodzi “przedsiębiorcy” rzucają się na takie propozycje, nabywają takie magiczne pozycje i potem mamy tysiące zawiedzionych osób, które i tak w rezultacie kończą pracując na etacie bez perspektyw, ze zmniejszonym budżetem o wartość takiego e-booka.

Podobnie jak w zyskiwaniu w internecie jest w branży MLM. Wiele osób rejestruje się w firmie, inwestuje kapitał w starter i … nic. Myślą, że samo się zrobi, samo się zarobi. Nie, tak nie jest. Działalność w firmie marketingu sieciowego jest normalnym interesem, w który trzeba ulokować swój czas i działać. Różnica jest taka, że w MLM nie musisz pracować po 60 godz./tygodniowo. Wystarczy przeznaczyć do 10 godz. w tygodniu żeby efekty były szybko widoczne. MLM jest normalnym interesem, który może prowadzić każdy. Teraz także można robić biznes MLM przez internet czyli e-biznes. Jednak powinno się się nim opiekować a dochód pasywny z czasem sam się pojawi. Jak duży możesz uzyskać dochód pasywny w biznesie MLM? Wszystko zależy od czasu i zaangażowania jakie zainwestujesz w jego rozbudowę. To od Ciebie i od Twojego zaangażowania zależy, jaką gotówkę chciałbyś dostawać co miesiąc za raz utworzoną pracę w MLM.