Ekologiczne gadżety reklamowe

Ekologia towarzyszy nam w codziennym życiu już od dłuższego czasu i każdy z nas stara się w jakiś sposób dbać o środowisko, zmieniając swoje małe zwyczajne nawyki. Wybierając torby z nadrukiem, a także inne gadżety o charakterze reklamowym, można sprzyjać środowisku właśnie poprzez modyfikację swoich przyzwyczajeń. Używając ich jako prezentów można nawet wpływać na inne bliskie nam osoby!

Torba z nadrukiem – warto jej używać! 

Zamiast przynosić ze sklepu foliowe siatki wypełnione zakupami, które po chwili wylądują w koszu na śmieci i będą rozkładały się przez dziesiątki lat lepiej postawić na bezpieczniejszą opcję. Klasyczna płócienna torba z nadrukiem o charakterze personalnym, na przykład z ulubiona grafiką czy ciekawym napisem, to bardzo prostych krok ku temu, by nawet największego ich przeciwnika przekonać do robienia zakupów w ten sposób. Wytrzymały materiał sprawia, że łatwo się ją pierze, uszy nie urywają się, a w razie czego można ją łatwo zszyć i tym samym używać jej latami. Efektowny napis z pewnością będzie do tego skłaniał. 

Kubki termiczne – sposób na stylową kawę 

Masz wśród znajomych osobę, która lubi każdego dnia po drodze do pracy kupować kawę w jednorazowym kubku, by pić ją w samochodzie? A może sam tak robisz? Poza torbami z nadrukiem, kubki termiczne z ciekawymi obrazkami i napisami są kolejną rzeczą, która wygodnie pomaga w trwałej zmianie nawyków. Zamiast wyrzucać kolejny papierowy lub nawet styropianowy kubek jednorazowy po kawie z sieciówki, zaparz jej dzbanek w domu, nalej do dużego kubka termicznego i miej przy sobie w podróży, w pracy czy na treningu. Ciekawy napis na takim gadżecie lub nadruk to sposób na identyfikację – aby nikt nie miał wątpliwości, do kogo ów kubek należy, i czym wyróżnia się osoba, która z niego pije! 

Tekstylia i odzież z nadrukiem – one również są eko! 

Rozmaite tekstylia, w których postawisz na samodzielnie zaprojektowaną grafikę, będą miały dla Ciebie większą wartość emocjonalną, a to sprawia, że zastanowisz się dziesięć razy, zanim je wyrzucisz. Trudno też mówić o przeminięciu mody na nie – z pewnością torba z nadrukiem albo T-shirt nie zostaną wyrzucone tylko dlatego, że zmieniły się trendy, ponieważ grafika lub napisy wykonane na nich są indywidualne, przypisane do Ciebie i ich przesłanie nie przeminie! Fartuch kuchenny, koszulka, ręcznik czy dywanik łazienkowy – z pewnością będą one u Ciebie w stałym użytku i pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. 

Dlaczego warto postawić na personalizację gadżetów? 

Jeśli zależy Ci na wdrożeniu ekologii do swojego życia codziennego i chcesz nią zarażać innych, zamówi w T-Druk oryginalne torby z nadrukiem własnego projektu, które będą w humorystyczny sposób zdobiły Cię na każdych zakupach, a przy tym zredukują liczbę używanych przez Ciebie siatek foliowych do minimum lub do zera. Miej taką torbę albo kilka różnych zawsze przy sobie – prędko przekonasz się, że to naprawdę wygodne, a przy tym pasujące do Twojej osobowości rozwiązanie, które pomaga żyć zgodnie z naturą. A do tego świetnie wyraża Twoje prawdziwe ja! 

Materiał zewnętrzny