Najlepszy gaz do obrony

Niedawno byłem świadkiem zdarzenia, które odmieniło moje całe życie. Zostałem napadnięty. Utraciłem kompletnie wszystkie kosztowności oraz dokumenty. Na moje nieszczęście mój laptop, gdzie przechowywane były bezcenne informacje został bezpowrotnie uszkodzony. Najbardziej wkurzające w w tym całym incydencie nie był sam fakt napaści ale poczucie bezsilności. Z powodu przykrego doświadczenia doszedłem do wniosku, że takie zdarzenie nigdy już mi się nie przytrafi.
Podjąłem decyzję, że najlepszym rozwiązaniem będzie gaz do obrony. Jasne jest, że przed nabyciem takiego narzędzia przebrałem wszystkie dostępne źródła informacji. Odkryłem przy tym, że w Rzeczypospolitej jeszcze do niedawna niemalże niemożliwe było zakupić dobry gaz obezwładniający. Wybór koncentrował się na zaledwie literalnie kilku markach. Najbardziej niepokojące było to, że niemalże wszystkie gazy obronne były tak niskiej jakości, że stworzyły w szerokiej opinii przekonanie wadliwości. Trudno jest się dziwić, że pomimo pojawienia się w naszym kraju bezsprzecznie najlepszych gazów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych wiele osób uważa, że nie ma sensu inwestowania kilkudziesięciu złotych w gaz obronny. Ja również tak sądziłem i przyszło mi za to srogo zapłacić 🙁 Na dzień dzisiejszy dzięki umiejętnością jakie zdobyłem w kombinacji ze sprawdzonym gazem pieprzowym jestem w stanie śmiało powiedzieć, że czuję się o wiele bardziej bezpieczny niż przed tamtym zdarzeniem. Jedynie poświęcenie krótkiego czasu i niewielkiej sumy pieniędzy sprawiło, że nie tylko czuję się o wiele bardziej bezpieczny ale również mam pewność, że w przypadku niebezpiecznego zdarzenia będę w stanie skutecznie zareagować.

Żeby sprawdzić jakie skutki powoduje gaz pieprzowy proponuję wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę gaz pieprzowy skutki.