Jak pomalować włosy na nietypowy kolor?

Skąd w Polsce moda na kolorowe włosy? Jak większość pomysłów, tak i ten przyszedł do nas z Zachodu. W USA coraz więcej gwiazd, osób związanych z modą czy wizerunkiem, decyduje się na szalone kolory na głowie. Kto taki dopuścił się metamorfozy i jak ona obecnie wygląda? Przeczytaj poniższy artykuł i sam zdecyduj czy fluo włosy to coś dla Ciebie.

Pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się na szalony kolor, jest Katy Perry. Obecnie jej włosy są w dwóch kolorach – ciemnym brązie (prawie czerni) oraz morskim zielonym. Włosy sięgają do ramion, mają wystylizowaną prostą grzywkę. Grzywka jest ciemna, reszta włosów kolorowa. Gwiazda ma swoje zdjęcie na Instagramie.

Kristen Stewart, która lubi grunge’owy styl rzadko decyduje się na dziwne kolory włosów, jednak ostatnio gwiazda zdecydowała się na bardzo pomarańczowy odcień, co jak twierdzą styliści, może być krokiem do uzyskania blondu na włosach. Czas pokaże, póki co, królują rudości.

Kelly Osbourne to jedna z najsławniejszych gwiazd, która bardzo zaskakuje swoim wyglądem. Nie dość, że jej fryzura budzi dużo kontrowersji, doliczyć do tego trzeba jeszcze różowo-fioletowe włosy. Gwiazda od lat pozostaje wierna tym kolorom, od czasu do czasu wprowadzając jedynie nuty świeżości.

Oczywiście powyższe przykłady nie są jedynymi metamorfozami gwiazd, natomiast o tych osobach mówi się w kręgach stylistów najczęściej. Każdy z nich reprezentuje inną technikę koloryzacji swoich włosów, dlatego jest to doskonały przekrój możliwości salonów fryzjerskich. Jeśli obawiasz się tak ostrej metamorfozy, spróbuj farb zmywalnych lub peruk, aby sprawdzić, w jaki sposób Twoja cera będzie prezentowała się z szalonym kolorem na głowie. Zobacz więcej.