Kelton HEAVY stacjonarna poręcz

Poszukując uniwersalnego sprzętu do ćwiczeń, który sprawdzi się w przydomowej siłowni, powinieneś zwrócić uwagę na stacjonarną poręcz Kelton HEAVY HD11. To urządzenie, które odpowiada najwyższym wymaganiom pod względem bezpieczeństwa i efektywności treningu, na pewno nie będziesz więc zawiedziony.Poręcz zdecydowanie wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu. Przede wszystkim trening na niej nie ogranicza się wyłącznie do wykonywania prostych pompek. Możesz wykorzystać ją także przy ćwiczeniach mięśni nóg, budując stalowe łydki.

Używając tej poręczy możesz więc wykonywać:

  • klasyczne pompki,
  • pompki na poręczach,
  • podciąganie na poręczach,
  • ćwiczenia na mięśnie łydek.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo poręcz została wyposażona w stabilną, ciężką konstrukcję i masywną podstawę. Kelton HEAVY stacjonarna poręcz HD11 znosi obciążenia dochodzące do 250 kg.  Nawet najbardziej hardcorowy trening nie zachwieje jej stabilności, co zapewni Ci pełne bezpieczeństwo i komfort w czasie treningu.

Poręcz została wykonana z najwyższych gatunkowo materiałów z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Pomalowaną ją techniką proszkową, która najlepiej kryje duże powierzchnie. Dzięki temu poręcz jest nie tylko bardzo trwała, ale także świetnie się prezentuje. Jej zakup to inwestycja na wiele lat. Przez cały ten czas  poręcz będzie służyła Ci równie dobrze jak w dniu zakupu.

Zainwestuj w nią już dziś i przekonaj się, jak wspaniałe efekty może przynosić trening na poręczy. Twoje mięśnie staną się zdecydowanie twardsze i bardziej wytrzymałe, stając się przedmiotem zazdrości każdego faceta i przedmiotem pożądania każdej kobiety.