Konstrukcje stalowe – garaże na wymiar

garaze-akryloweGarażowanie pojazdów mechanicznych to jeden z najważniejszych elementów ich pielęgnacji. Ochrona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych pozwala zachować je w lepszym stanie technicznym. Poza tym pomaga to w dłuższym utrzymaniu atrakcyjnego wyglądu karoserii. Niestety, nie zawsze istnieje możliwość wybudowania garażu w dogodnym punkcie, niedaleko miejsca zamieszkania. Jakie jest najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji?

Jeśli nie ma możliwości wybudowania tradycyjnego garażu  warto wtedy wziąć pod uwagę inne rozwiązania umożliwiające skuteczne zabezpieczenie samochodu. Świetną alternatywą dla garaży murowanych są konstrukcje stalowe, takie jak wiaty i garaże na wymiar. Wyróżnia je szybkość i wygoda stawiania oraz przystępne ceny.

Jedną z ciekawszych ofert tego typu obiektów stanowią garaże blaszane CGT Konstrukcje stalowe. Wszystkie produkty firmy przygotowywane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można uzyskać garaże na wymiar, których wielkość jest dostosowana do powierzchni gruntu, jakim dysponuje zamawiający. Klienci mogą również samodzielnie decydować o wyglądzie dachu, rodzaju bramy, a także o ilości i wyglądzie drzwi i okien.

Jednym z istotniejszych atutów stalowych garaży marki CGT jest wytrzymałość. Ich solidność to głównie zasługa precyzyjnie dobieranych materiałów, z których powstają konstrukcje. Należy przy tym podkreślić, że zamawiający może wybrać rodzaj blachy, która zostanie wykorzystana do stworzenia garażu. Dostępne są standardowe blachy ocynkowane, blachy dodatkowo powlekane akrylem oraz blachy drewnopodobne. Dzięki temu klient decyduje o wyglądzie garażu, mogąc dopasować go do otoczenia, w jakim stanie obiekt.

Wszystkie typy blach stosowanych do wznoszenia garaży są równie trwałe, co daje pewność, że konstrukcje będą służyć przez wiele sezonów. Są przy tym odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Pojazdy nie niszczeją wskutek opadów deszczu, śniegu czy gradu. Nie są też wystawiane na silne wiatry ani nie grożą im uszkodzenia mechaniczne. Przy okazji są dobrze chronione przed kradzieżą.