Markowe okulary – Oakley

Na rynku jest cała masa znanych marek okularowych. Największe domy mody upatrzyły w tej dziedzinie niezły biznes, tak więc co sezon wypuszczają coraz nowsze modele okularów. Markowe okulary, pomimo iż nie są tanie, cieszą się ogromną popularnością. Do najbardziej popularnych marek okularów zaliczamy okulary: D&G, Versace, Vogue oraz Oakley.

Kilka słów o Oakley:

Oakley została zbudowana na fundamentach innowacyjnych i futurystycznych pomysłów Jima Jannarda. Przez wielu uważanego za szalonego naukowca i wynalazcy. Jim wierzył i mocno się trzymał swoim przekonaniom, że „wszystko na świecie może i będzie lepsze”.

Firma założona w 1975 roku, została stworzona z uwagą o światowej klasy sportowcach, aby postrzegać limit możliwości, jako nowe wyzwanie. Marka Oakley to połączenie wyśmienitej technologii, futurystycznego projektu, stylu, funkcji i dopasowania. Okulary Oakley to miejsce gdzie fizyka spotyka się ze sztuką. Pośród optyki HD, która daje najlepszą widoczność jest również Three-Point-Fit , które oznacza, że okulary dotykać będą tylko trzech puntków twarzy. Zapewnia to większy komfort podczas ruchu. Oakley to również bardzo współczesne projekty, które z pewnością dodadzą charakteru do naszego wyglądu. Od wielu lat marka Oakley wypuszcza na rynek nie tylko okulary dla sportowców, ale także okulary dla zwykłych ludzi. W swojej ofercie mają zarówno okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne.