Metalowe modele ixo

Modele IXO to jedne z najpopularniejszych miniaturowych pojazdów znanych na całym świecie. Są lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych kolekcjonerów. Mogą być elementem zabawy bądź też akcesorium zaliczającym się do większego zbioru tworzonego przez pasjonata. Jednym z ciekawszych modeli jest IXO Barkas B1000 Germany Democratic. Model w skali 1:43 będzie ciekawym elementem kolekcjonerskim w zbiorze pasjonata interesującego się historią motoryzacji. Może też okazać się oryginalną zabawką dla dzieci.

Niezwykle dokładnie wykonany samochód Barkas B1000 Pritschenwagen marki IXO to pojazd stworzony na wzór prawdziwego auta produkowanego w 1968r. w NRD. Każdy element ma precyzyjnie oddawać urok autentycznego samochodu. Model jest wykonany z metalu, ale ma też części plastikowe i gumowe.

Całość została pomalowana przy użyciu nowoczesnych technologii, co zwiększa atrakcyjność wizualną zabawki. Może ona być wspaniałym gadżetem dla małego chłopca, lecz z pewnością zachwyci też dorosłego kolekcjonera.