Miękkie hantle

Ładnie umięśnione ramiona, które latem świetnie prezentują się w bluzce na ramiączkach, a zimą ułatwiają operowanie kijkami narciarskimi? Nie musisz się męczyć, by je uzyskać! Hantle miękkie 2 x 1,5kg BW 112 firmy Body Sculpture pozwolą Ci perfekcyjnie wymodelować bicepsy, a przy okazji także inne mięśnie ramion, pleców, brzucha. Regularne ćwiczenia poprawią również sprawność nadgarstków.Body Sculpture to jedna z najlepszych marek specjalizujących się w produkcji sprzętu fitness. Z nią masz pewność, że wybierasz urządzenia najwyższej jakości! Wygodne w użyciu handelki są tego idealnym przykładem. Pokryte gładkim, miłym w dotyku tworzywem PCV świetnie utrzymują się w dłoni. Nie wyślizgują się i nawet przy intensywnym treningu nie powodują odcisków.

Ze względu na niewielką wagę hantli, mogą z nich korzystać nie tylko wytrawni sportowcy, ale także osoby początkujące. Jeśli chcesz wyrzeźbić jedynie ramiona, możesz wykonywać podstawowe ćwiczenia, lecz pragnąć zadbać także o inne partie mięśni, koniecznie spróbuj podnoszenie hantli pod innymi kątami niż zwykle. Wystarczy kilkanaście minut dziennie, by regularnie wzmacniać mięśnie, jednocześnie ujędrniając skórę.

Hantle miękkie 2 x 1,5kg BW 112 sprawdzą się przy wielu formach aktywności. Możemy je wykorzystać wtedy, gdy planujemy m.in.:

– trening siłowy dla początkujących

– aerobik

– fitness

– jogging z obciążeniem

– rozgrzewka

– ćwiczenia rozwoje

Ćwiczenia z hantlami miękkimi 2 x 1,5kg BW 112 nie wymagają wiele miejsca. Właśnie, dlatego jest to sprzęt tak bardzo pasujący do Twojego domu! Nie czekaj i już teraz daj swojej rodzinie szansę zabawy z obciążeniem, które wymodeluje Wasze ciała!