Na zdrowie w Zielonej Górze!

Każda mieszkanka Zielonej Góry, której nie jest obojętna tematyka zdrowia i urody powinna odwiedzić Dni Zdrowia i Urody organizowane w galerii Focus Mall. W czasie ich trwania odbędą się pokazy wiosennego makijażu i rady w sprawie odpowiedniego doboru kosmetyków na wiosnę, która zbliża się wielkimi krokami.

Zielona góra i zdrowie kobiet

Profesjonalnymi radami będą służyli również specjaliści z takich dziedzin jak medycyna estetyczna, wizaż i makijaż. W galerii znajdziemy też stanowisko fryzjerskie i dentystyczne. Uroda to jednak nie wszystko. Niezbędnym elementem promiennego wyglądu jest pielęgnacja naszego ciała od wewnątrz.  Na targach będziemy mieli więc okazję do zbadania poziomu cukru we krwi, pomiaru tkanki tłuszczonej i zbadania piersi. Na fanów sportu czekają warsztaty jogi, tańca brzucha  i pilatesu.

Po takim wysiłku chętnie skorzystamy z oferty stoiska z masażem, które również znajdziemy w galerii Focus Mall. Tak  wielka ilość atrakcji sprawia, że każda pani wybierze spośród nich coś dla siebie.

Dni Zdrowia i Urody odbędą się w dniach 6-7 marca, a więc w przeddzień Dnia Kobiet, dlatego warto sprawić swojemu ciału prezent z tej wyjątkowej okazji. Zdrowie jest bezcenne. W tych dniach w godzinach od 13 do 18 na wszystkie panie będzie czekała moc wyjątkowych atrakcji.