Najpopularniejsze zabawki wśród chłopców

Rodzice, stojąc przed dylematem, jaki prezent wybrać dla swojej pociechy kierują się głównie modą. Całe szczęście aktualnie najbardziej popularne wśród chłopców zabawki, Bakugany i Gormiti, pozytywnie wpływają na rozwój dzieci.

Są to figurki przedstawiające fantastyczne stwory i wojowników, służące do grania w gry planszowe z wykorzystaniem kart. Dodatkowo Bakugany są wzorowane na postaciach z animowanego serialu. Zabawa taka rozwija zdolności współpracy wśród dzieci, rozwija myślenie strategiczne, przy okazji będąc emocjonującą rozrywką.

Korzystnie wpływają również na rozwój koordynacji wzrokowo – ruchowej. Połącz przyjemne z pożytecznym, prezentując synowi te zabawki!

Zabawki Power Rangers

Dzieci będące miłośnikami popularnego serialu Power Rangers mają powód do zadowolenia! Mogą bez przeszkód wcielać się w ulubionych bohaterów, ratując świat przez złem – umożliwiają im to zabawki Power Rangers.

Są to figurki postaci z serialu, wraz z wszelkimi niezbędnymi akcesoriami superbohaterów, takimi jak pojazdy bojowe oraz arsenał broni. Wesprzyj pasję swojego dziecka i podaruj mu figurkę jego ulubionego bohatera albo całą kolekcję postaci Power Rangers, fundując mu wspaniałą oraz rozwijającą zabawę.