Perfumy Versace na Walentynki

Dobór odpowiedniego zapachu jest nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim perfumy powinny odzwierciedlać osobowość człowieka. Dla osoby aktywnej, o ognistym temperamencie zdecydowanie bardziej będzie pasował intensywny zapach. Ten sam zapach z kolei wcale nie musi pasować do innej osoby. P

erfumy na każdym pachną inaczej, dlatego nie należy sugerować się tylko opisem nut zapachowych. Przypominamy, że: perfumy na skórze pachną i utrzymują się inaczej niż na ubraniu. Warte wspomnienia jest także to, że te same perfumy mogą uwalniać inne nuty zapachowe latem niż zimą. Odpowiednim przykładem jest zapach orientalny, którego intensywność najbardziej uwydatnia się w ciepłe, letnie dni.

Jedną z najchętniej wybieranych przez kobiety marek jest Versace. Gianni Versace należy do najwybitniejszych prekursorów mody. Pierwsze perfumy Versace pojawiły się w 1981 roku. Zapachy od Gianni Versace są luksusowe, wyrafinowane i uwodzicielskie. Właśnie dlatego perfumy Versace są tak chętnie wybierane przez kobiety. Do najpiękniejszych perfum należy Versace Bright Crystal. To kompozycja wobec której nie można przejść obojętnie. Aksamitna woń została ubrana w elegancki, różowy flakon zamknięty kryształowym korkiem. Założeniem Donatelli było stworzenie zapachu świeżego, pełnego elegancji i wyrafinowanego smaku. Niezwykle pięknie uwalnia nuty zapachowe na skórze i jest bardzo trwały. Zapach dla kobiet pewnych siebie, ale jednocześnie delikatnych i zmysłowych. Versace Bright Crystal jest idealny na każdą okazję, zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Kolejną, wyjątkowo piękną propozycja jest Versace Crystal Noir. To magiczne i zmysłowe perfumy. Szlachetny, delikatny i trwały zapach zawierający bardzo kobiece nuty kwiatowo-orientalne. Flakon przypomina klejnot, wykonany z grubego, ciemnego szkła. Zainspirowany został szlifem diamentu. Wygląda jak czarny diament i jest idealnym uzupełnieniem stylu ‘modern princess couture’ z atelier Versace.