Planujesz wyjazd dla pracowników? Skorzystaj z wynajmu busa

Planujesz wyjazd na więcej niż 5 osób? Chcesz oddelegować swoich pracowników do pracy w inne miejsce czy zorganizować dla nich wyjazd szkoleniowo-integracyjny? Miejsce i termin zostały już ustalone, a Ty dalej nie wiesz co z transportem? To proste! Skorzystaj z wynajmu busa. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, o których dowiesz się, czytając poniższy artykuł.

Dlaczego bus?

Planując wyjazd dla pracowników, warto zdecydować się na wynajem busa, ponieważ dzięki temu podróż będzie:

  • mniej kosztowna – niż np. decydując się na wyjazd własnym autem;
  • bezpieczna – busy poddawane są regularnej kontroli;
  • komfortowa – duża ilość miejsca i przestrzeń bagażowa;
  • wygodna – dostaniesz się pod wskazany adres;
  • szybka – o możliwie najkrótszym czasie przejazdu;
  • przyjemna – busy zapewniają najwyższy standard podróży dzięki klimatyzacji, ogrzewaniu, bezprzewodowej sieci internetowej, rozkładanym fotelom.

Warto wybrać podróż busem, ponieważ oprócz tego, że jest to szybki i wygodny sposób, to nie wymaga przesiadek (tj. w pociągach) i jest dużo tańszym rozwiązaniem niż wybranie innego środka transportu. Poza tym przewoźnicy umożliwiają indywidualne podejście do każdego kursu, dzięki czemu nie ma mowy o ukrytych i dodatkowych kosztach.

Oferta przewoźników

Najczęściej w ofercie przewoźników zawierają się dwie opcje: wynajem samego busa (mogą prowadzić osoby z prawem jazdy kat. B) oraz wynajem busa z kierowcą. To drugie rozwiązanie ma szereg dodatkowych zalet, ponieważ podróż na pewno będzie bardziej bezpieczna, dzięki odpowiedzialności i dużym doświadczeniu osób prowadzących pojazd. Dodatkowo zwiększy się komfort jazdy. Specjalista z firmy Sprintbus dodaje: usługi transportowe świadczymy od 2001 roku, a przez wiele lat działalności daliśmy się poznać jako sprawdzony i rzetelny przewoźnik. Dokładamy wszelkich starań, aby podróż z nami była przyjemna i komfortowa. Na stałe współpracujemy z polskimi biurami pracy, oferując usługi w zakresie transportu osób. Priorytetami są dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, solidność, punktualność, a przy tym najniższe ceny.