Pod namiotem najlepiej!

Pod namiotem najlepiej

Pamiętasz czasy harcerstwa? Spędzanie czasu z rówieśnikami na zabawach, ale także i edukacyjne zadania zlecane przez drużynowych? To były naprawdę fajnie spędzone dni i noce. Na pewno były dla Ciebie najfajniejsze te wyprawy w czasie, których spędzało się czas daleko od domu. Tak naprawdę to była istota harcerstwa! Edukacja poprzez zabawę, czy to nie wspaniałe? Właśnie, że tak! Nocne opowiadanie strasznych legend i bajek pod namiotem. Te cudowne czasy młodości. Bądźmy szczerzy, namiot to było coś, prawda?!

Namiot miejsce spotkań

Dziś takich czasów już nie ma, a nasze dzieci nie specjalnie kwapią się do tego typu spędzania czasu. Czy harcerstwo może się równać z grami, w których drużynowo walczy się potworami albo z innymi graczami? Nie specjalnie, ale nic straconego! Możemy kupując namiot, zachęcić naszą pociechę do grania tam-na świeżym powietrzu. Może spędzając czas w takim namiocie albo w domku na drzewie (może warto być nowoczesnym?) przekonają się nasze kochane dzieciaki, że świat to nie tylko gry! Może najpierw zaproszą do wspólnego grania znajomych, a potem przekonają się same, że warto odłożyć gry i poznać otaczający nas świat?

 Namiot miejscem dla rodzinnej zabawy

Pomóżmy naszym dzieciom odkrywać otaczający ich świat, aktywnie spędzając czas razem z nimi.  Ciesz się radością razem ze swoim dzieckiem. Wspólna zabawa pod namiotem łączy pokolenia! Taki namiot czy domek nie musi być przecież daleko od domu, a w naszym ogrodzie, gdzie jest odpowiednie oświetlenie ogrodu – jest zawsze blisko do przytulnego i bezpiecznego miejsca, jakim jest dom.